EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Buse’s Garage Sale

Bir “Buse’s Garage Sale”i daha geride bıraktık. Yoğun ilgiyle karşılaştığımız etkinliği kaçıranlar hiç üzülmesin çok yakında yeni bir “Garage Sale” ile sizlerle buluşmayı planlıyoruz.

Buse’s Garage Sale
9 Mayıs Cumartesi günü Palladium Ataşehir’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz “Buse’s Garage Sale”e gelen gelemeyen herkese yoğun ilginizden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Üçüncüsünü düzenlediğimiz Garage Sale’imize ekipçe yine haftalar öncesinden heyecanla hazırlanmaya başladık. Sizin için hem günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz hem de hazır mezuniyet ve düğün tarihleri yaklaşmışken, özel günlerde ve davetlerde giyebileceğiniz, takabileceğiniz parçaları özenle seçtim. Daha günü yarılamadan, birkaç saat içinde yoğun bir ilgiyle pek çok ürünün satışını gerçekleştirmiştik bile.

Ayrıca bizi o gün yalnız bırakmayan Luzdemia, BiKutuMutluluk ve BeeDesignandFlowerShop ile etkinliğimiz daha da renklendi. Anneler Günü’nün bir önceki günü yapılan etkinliğimizde pek çok ziyaretçi hem benim ikinci el ürünlerimden hem de etkinlik ortaklarımızdan anneleri için de çok güzel hediyeler seçtiler.

Etkinlik boyunca gelen misafirlerimiz benim de çok sevdiğim ve makyajımı yaptırdığım MAC’in standında hem makyaj tüyoları aldılar hem yeni şeyler denediler.

Saat 11:00-18:00 arasında gerçekleşen etkinliğimizde, gün boyunca hemen hemen her yaştan takipçilerimle, yani sizlerle tanıştım, sohbet ettim ve hepiniz bana enerjinizle, sevginizle güç verdiniz. Keyifli bir gün geçirmiş olduk beraber. Beni yalnız bırakmayan aileme ve tüm dostlarıma da tekrar buradan teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerin de yoğun ilgi gösterdiği Buse’s Garage Sale etkinliğine katılamayanlar üzülmesin! Biz bir sonraki etkinliği çoktan planlamaya başladık. Arayı fazla açmadan yeni ikinci el ürünlerimle tekrar sizlerle buluşmayı şimdiden heyecanla bekliyorum. İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz!

Luzdemia’nın kişiye özel hazırlanan kolyeleri hem kendine özel bir parça isteyenlere hem de sevdiği kişiye özel bir hediye düşünenlere çok fazla seçenek sunuyor.

İletişim için:

http://luzdemia.com/

http://instagram.com/luzdemia

 

BeeDesignandFlowerShop ise doğayı estetikle birleştirerek farklı türde sundukları kaktüs ve sukulent tipleri ve teraryumları ile evinize, ofisinize dilediğiniz yere getiriyor. Mutlaka tavsiye ederim.

İletişim için:

http://www.beedesignandflowershop.com/

http://instagram.com/beedesignandflowershop

 

Bir insanı mutlu etmeye sürpriz dolu küçük bir “kutu yeter” diyenler için BiKutuMutluluk tam yeri.

İletişim bilgileri ise:

http://www.bikutumutluluk.com/

http://instagram.com/bikutumutluluk

Önceki ve Sonraki
Haberler