EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Yorgun evlere 3 günlük detoks

Uzun zamandır evinize yeterince vakit ayıramadınız. Yoğun mesai saatleri, çocuk derken ertelediniz evin işlerini. Yaşam kalitenizi, konforunuzu ve evinizin enerjisini artıracak 3 günlük hızlandırılmış bir program hazırladık size. Bu üç gün evinize ve size kesinlikle çok iyi gelecek.

profil
Serra Özbay
01.07.2018
Yorgun evlere 3 günlük detoks

Detoks sürecinde hem tamir işlerini halledecek hem de hızlı bir değişim ile evinizin enerjisini yükselteceksiniz.

Evinizde size rahatsızlık veren ve tamire/bakıma ihtiyacı olan parçaları tespit ederek başlayın. Dışarıdan destek almanız gerek konular için önceden belirlediğiniz 1. detoks gününe randevu alın. Destek alacağınız konular; su sızdıran lavabo veya profesyonel koltuk temizliği olabilir. Uzun zamandır görmekten sıkıldığınız, fonksiyonelliğini kaybetmiş, fazlalık eşyaları derhal elden çıkarın. Atsan atılmaz, satsan satılmaz" parçalardan bir kaçını dönüşüm projeniz için ayırın ve dönüşüm projenizi kurgulayın.

Kendinize bir alışveriş bütçesi belirleyin. Alışveriş listesi hazırlayın. Duvarlarda yaptığınız küçük değişiklikler kısa yoldan mekanda büyük etkiler yaratmanızı sağlar. Kişisel detaylar eklemek de mekan ve sizin aranızdaki bağı kesinlikle kuvvetlendirecek. Beğenilerinizi yansıtan aksesuarlar, aile fotoğrafları için çerçeveler, hayata bakışınızı anlatan sloganlı duvar panoları, renkli koltuk şalları ve yastıklar, depolamayı kolaylaştıracak birkaç sepet ve dönüşüm projeniz için ihtiyacınız olacak boya/ ekipmanlar listenin olmazsa olmazlarından.

 

Yorgun evlere 3 günlük detoks

İşte başlıyoruz! Günün ilk yarısını, önceden randevu aldığınız tamir ve bakım işleri için ayırın. Günün ikinci yarısında ise alışverişe çıkın. Sabırlı olun ve satın aldıklarınızı yerleştirmek için 3. günü bekleyin.

 

Yorgun evlere 3 günlük detoks

Bugün dönüşüm günü. Önlüğünüzü takın, güzel bir müzik açın. Önceden seçtiğiniz parçaların dönüşüm projesini hayata geçireceksiniz bugün. Risk almaktan korkmayın, farklı renkleri deneyin. Transfer yöntemi veya şablonlar yardımıyla eski mobilyalarınızı dönüştürürken kişisel detaylar da ekleyebilirsiniz.

 

Yorgun evlere 3 günlük detoks

Final günü! Tüm hazırlıklarınızı bir araya getirin! Çerçevelerinizi asın. Yayıntıları sepetler yardımıyla depolayın. Satın aldığınız aksesuarları yerleştirin. Küçük yer değişikliklerine bu aşamada karar verebilirsiniz. Kanepelerin yerini değiştirmek veya halıyı verev sermek gibi. Bir fincan kahve ile 3 günlük serüvenin yorgunluğunu atıp, eserinizin keyfini çıkarın.

 

Yorgun evlere 3 günlük detoks
Önceki ve Sonraki
Haberler