EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Yatak odanızda country dekor için 5 öneri

Kır tarzı olarak da adlandırılan country dekorasyonda doğal malzemeler, çiçek desenler ve sadelik ön planda. Yatak odanız için bir rehber hazırladık.

profil
BT Ekip
21.07.2020
Yatak odanızda country dekor için 5 öneri

Country tarzı yatak odalarını seviyorsanız, bu tasarımları çok seveceksiniz. İnce ayrıntılar, kullanılan kumaşlar ve aksesuarlar baştan sona country rüzgarı estiriyor.


Evinizin en özel odası olan yatak odasını, estetik seçimlerle zarif bir oda haline getirebilirsiniz.Yalın ve rafine tasarımlara sahip olacak şekilde tasarlanan Rabi Gardrop modeliyle hem sadeliği hem de eşyalarınızı rahatça yerleştirmenin konforunu yaşayabilirsiniz. 


Vintage ile modernin sentezi country yatak odası dekorasyonlarını, modern mimariye sahip evlerde olduğu kadar geleneksel kır evlerinde de kusursuz halılar ile tamamlayabilirsiniz. 


Country yatak odalarında, ahşap çerçeveli minimalist ve sade aynalar kullanarak ortamı genişletebilirsiniz. Neo Still aynalarla modern veya vintage mobilyaları harmanlayarak country yatak odası dekorasyonlarına imza atabilirsiniz. 


Yatak odanızda bahar havası estirebilirsiniz. Country yatak odası takımlarını çiçek desenli perdeler ile tamamlayabilirsiniz. 

Bonus: 9 adımda etnik dekorasyon 


Önceki ve Sonraki
Haberler