EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Kim Kardashian’ın gösterişten uzak, minimal evi

Reality şov dünyasının ünlü ismi Kim Kardashian, eski eşi Kanye West’ten 23 milyon dolara satın aldığı evinin kapılarını Vogue dergisine açtı. Krem renginin hakim olduğu, fazla tek bir eşyanın bulunmadığı evin genelindeki minimal hava, görenleri şaşırttı

Kim Kardashian’ın gösterişten uzak, minimal evi

Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen 41 yaşındaki realite şov kraliçesi Kim Kardashian, bir güvenlik ve dinginlik cenneti olmasını istediği evinin kapılarını Vogue dergisine açtı. Kardashian’ın, geçtiğimiz yıl boşanma davası açtıktan sonra Kanye West’ten 23 milyon dolara satın aldığı Calabasas’taki evi sadeliğiyle görenleri bir hayli şaşırttı.

Dergiye evi kendisi gezdiren Kim Kardashian, turun başında “Evimdeki her şey gerçekten çok az” deyip ekledi: ‘Dünyada o kadar çok kaos var ki, günün sonunda eve geldiğimde gerçekten sessiz olmasını ve her şeyin sakinleşmesini istiyorum.”

Kardashian, evi ilk kez 2014’te West ile birlikte satın aldı, altı yıl boyunca evde birlikte yaşadılar. Eski çift, 2019 yılında yine Vogue dergisine evlerinden bazı bölümleri görüntülemesine izin verdi. 2020’nin Şubat ayında ise evleri, ünlü dekorasyon dergisi Architectural Digest’in kapağında yer aldı.

Geçtiğimiz yıl ayrılmalarının ardından evi eski eşinden satın aldı ve şu anda mülkün tek sahibi olan kim Kardashian, Vogue’a evini gezdirirken ilk olarak beyaz mermer tezgahlı ve ahşap dolaplı mutfağı gösteriyor. Evde North, 6 yaşında Saint, 4 yaşında Chicago ve 2 yaşında Psalm adında dört çocuğuyla birlikte yaşayan Skims’in kurucusunun; mutfağında tek bir dağınıklığın olmaması dikkatlerden kaçmıyor. Kardashian, bu konuda “Çocukların hepsi kendi odalarını istedikleri gibi dağıtabilirler ve odalarında istedikleri gibi eğlenebilirler, ancak evin geri kalanında ben sakinliği seviyorum” diyor.

Evin açık plan mutfağı oturma alanına bakıyor. Oturma alanına da tek bir rengin hakim olduğu görünüyor. Kavisli beyaz bir kanepe ve iki uyumlu sandalye, odanın içindeki tek mobilya parçaları. Duvara asılmış bej rengi bir sanat eseri de ortamın minimalliğine hizmet ediyor.

Ünlü yıldız, ev turuna geniş arka bahçede bulunan basketbol sahasını göstererek devam ediyor. Kardashian, bahçe için “Çocukların takılabileceği en harika yer” diyor. Ünlü yıldız, kız kardeşleriyle birlikte egzersiz yapmak için sıklıkla kullandıklarını söylediği spor salonunu da gösteriyor. Kim Kardashian, ev turunda etkileyici araba koleksiyonunu göstermeyi de ihmal etmiyor. Bir Lamborghini, bir Rolls-Royce ve bir Maybach’ten oluşan koleksiyondaki her arabanın renginin evle uyumlu olarak gri olması dikkatlerden kaçmıyor. Kardashian, arabaları için “En değerli eşyalarım arasındalar” diyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler