YAŞAM - EV

Hermès, binicilikten ilham alan sofra takımı koleksiyonu çıkardı

Hermès’in yeni Tresages Équestres Sofra Takımı Koleksiyonu, markanın binicilik köklerine göz atarak biniciye ait unsurları klasik yemek aksesuarlarıyla birleştiriyor

profil
BT Ekip
06.02.2024
Hermès, binicilikten ilham alan sofra takımı koleksiyonu çıkardı

Çoğu zaman çok beğenilen klasik Hermès moda aksesuarlarının yanı sıra, Fransız lüks markasının ev eşyaları koleksiyonu da büyük ilgi görüyor. Hermès’in yeni Tressages Équestres sofra takımındaki parçalar da, tuhaflığı modernlik ve incelikle birleştiriyor. Markanın binicilik köklerine göz atan koleksiyon, biniciye ait unsurları klasik yemek aksesuarlarıyla birleştiriyor.

Lüks evin kökenlerinden, özellikle koşum takımı yapımında kullanılan pasajlardan ve örgülerden ilham alan bu akşam yemeği servisi, soyut temsillerin bir karışımını sunuyor. 27 parçadan oluşan yemek koleksiyonunun 10 adedi, dünyanın dört bir yanından çeşitli mutfak türlerini tamamlamak üzere yapılmış yeni oyuk parçalardan oluşuyor. Kullanılan porselenin altında kaolin beyazı yer alıyor ve Virginie Jamin'in tasarımlarını sergiliyor. Doğrusal ve soyut çizgiler sayesinde her sofra parçası, yalnızca resimlerle detaylandırılan benzersiz bir hacme ve dokuya sahip. Koleksiyonda limon ve nane gibi canlı tonlar, petrol mavisi ve elyaf ve derinin doğal tonlarıyla kontrast oluşturuyor. Farklı ebatlarda sunulan koleksiyon, her duruma uyum sağlıyor ve masada dengeli bir görünüm sunuyor. Parlak renklerle vurgulanan geometrik şekilleri porselen beyazı bir taban üzerinde birleştiren parçalar, her türlü akşam yemeği partisine uygun, zarif bir görünüm sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler