EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Hayvan dostu mekanlara dekorasyon önerileri

Mekanları kişiselleştirmeye, sadece bize ait olan alanlar yaratmaya çalışıyoruz. Örneğin kendimize ait bir okuma köşesi, veya her gece uyuduğumuz yatak odamız gibi. Patili dostlarımızın da buna ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz? Evinizin tarzına, dekorasyonuna uygun patili alanlar yaratarak onların aidiyet duygusunun gelişmesine katkıda bulunun. Üstelik tüm bunları yaptıktan sonra evinizin her zamankinden iyi görüneceğini garanti ediyoruz.

profil
Serra Özbay
07.12.2016
Hayvan dostu mekanlara dekorasyon önerileri

Merdiven altlarını çoğu zaman atıl eşyaların bulunduğu depolama alanı olarak kullanıyoruz. Peki bu alanı çok daha keyifli bir hale getirerek, patili dostunuz için düzenlemeye ne dersiniz? Onların kendini güvende hissedecekleri sevimli bir sığınak yaratın. Yumuşak zemin üzerine yatağını da yerleştirerek burada uyumasını sağlayabilirsiniz. 

Hayvan dostu mekanlara dekorasyon önerileri

Şu sıralar sıkça karşılaştığımız hayvan dostu mobilyalar, son yıllarda yükselen trendler arasında. Tasarımcılar çok amaçlı, yaratıcı mobilyalar ile hem sizin hem de patili dostunuzun kullanabileceği ortak alanlar oluşturmayı hedefliyor.  Mobilyalarınızı değiştirmeden önce bu tasarımlara mutlaka göz atın!

Hayvan dostu mekanlara dekorasyon önerileri

Patili dostunuzun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken, dekoratif çözümler üretin. Evinizin tarzına, mobilyaların rengine uygun, pratik bir yaşam ünitesi tasarlayın. Açılır kapanır bir üniteyle düzenli bir besleme sağlayabilir, mamayı da bu şekilde kolayca depolayabilirsiniz. Ona ait eşyaları, oyuncakları ve tasmasını da bu ünitede konumlandırın. 

Hayvan dostu mekanlara dekorasyon önerileri

Patili dostumuza yasaklar koyuyor, evde sınırları belirlemeye çalışıyoruz. Oysa o bizimle birlikte kanepede oturmak, bizimle birlikte uyumak istiyor. Bu mücadelede çoğu zaman kaybeden taraf olan bizler için düşünülmüş ürünlerden biri de kanepe üzerine konumlandırabileceğiniz pet minderleri. Kanepe renginize en yakın rengi tercih edin. Böylece görüntüsü sizi rahatsız etmeyecek ve kanepenizde tüy sorununu da ortadan kaldırmış olacaksınız.

Hayvan dostu mekanlara dekorasyon önerileri
Önceki ve Sonraki
Haberler