YAŞAM - EV

H&M Home 🖤 Pantone ikinci koleksiyonu sunuyor

H&M Home 🖤 Pantone yeni koleksiyonu ile renklerin gücü devam ediyor. H&M Home, arzulanan Pantone renk paleti ve uzmanlık dolu yepyeni parlak, rengarenk kapsül koleksiyonunu tüketiciyle buluşturuyor. Koleksiyon, yiyecek sunumu ve saklaması üzerine odaklanıyor. İçerisinde tabaklardan yer minderlerine kadar uzanan birçok seçenek bulunuyor

profil
BT Ekip
29.04.2024
H&M Home 🖤 Pantone ikinci koleksiyonu sunuyor

İkinci H&M Home 🖤 Pantone koleksiyonu, Zesty & Fresh ve Sweet & Juicy adlı iki farklı renk paleti sunarak lezzet ve tat başlıklarına yakından dokunuyor. Koleksiyon, yiyecek sunumu ve saklaması üzerine odaklanıyor. İçerisinde tabaklardan yer minderlerine kadar uzanan birçok seçenek bulunuyor. Ayrıca farklı farklı renklerin içerisinde yer aldığı kokulu mumlar da yer alıyor.

Yenilenen ve dinamik bir ilkbahar enerjisi ile devam eden bu renkli kapsül, renklerin iç mekânlarımız ve ruh halimiz üzerindeki etkilerini keşfetmeye devam ediyor. Sweet & Juicy renk paleti içerisinde, iki renk tonu arasında baharatlı bir kırmızı ve güçlü bir turuncu bulunuyor. Turuncu, heyecan ve tutku uyandıran görünür, cesur bir renk olarak sunuluyor. Kırmızı, hem aşkın hem de öfkenin yüzü olarak kabul ediliyor. Kullanılan kırmızı tonu çok yoğun bir renk olarak koleksiyon’da anlatılmak isteniyor.

Zesty & Fresh tonları, canlı yeşil, taze limon rengi ve parlak sarıyı içeriyor. Bu renklerin evlerinize tazeliği ve canlılığı getirmesi amaçlanıyor. Yeşil tonlar doğayı ve dış mekanı çağtıştırarak; denge, neşe ve huzur hissiyatı uyandırıyor. Duyguları artırmak ve huzura teşvik etmek için mükemmel bir renk olan bu tonlar, ev iç mekanlarına doğal bir katkı olarak sunuluyor. Motive edici sarı rengin de mutluluk ve neşe hisleri etrafında dönerek, iletişimi ve bilgeliği artırdığı da söyleniyor. Güneş ışığını hatırlatarak mutluluk hislerini kolayca tetikliyor.

H&M Home Tasarım & Yaratıcı Başkanı Evelina Kravaev-Söderberg, koleksiyonla ilgili şunları söylüyor: “Renklerin canlılığı; duygularımızı, duyularımızı ve yaşam alanlarımızı nasıl bir boya ile farklı bir boyuta dönüştürdüğünü gösteren önemli bir olaydır. Yeni  H&M Home 🖤 Pantone kapsül koleksiyonu, bu kavramların oyununu sürdürüyor, ancak bu sefer bu kavramları mutfak masası etrafında da sunuyor. Bu ikinci koleksiyon ile yiyecek, lezzet ve renk arasındaki bağlantıyı keşfettik. Belki sıkı sıkıya yeşilin ve sarının tazeliğini tercih edersiniz, veya sadece kırmızının ve turuncunun baharatını eklemek istersiniz; seçim sizin. Umuyoruz ki, özel olarak seçilmiş Pantone tonlarını içeren bu koleksiyon, müşterilerimizin sofra düzenlemelerine parlak bir katkı sağlar.”

H&M Home 🖤 Pantone, 25 Nisan 2024 tarihinde seçili mağazalarda ve online olarak hm.com/home adresinde satışa sunuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler