EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Gwyneth Platrow’un rüya evi

Oscar’lı oyuncu Gwyneth Paltrow; Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres ve Prens Harry-Meghan Markle gibi isimlerle komşu olduğu California Montecito’daki yeni evinin kapılarını Architectural Digest dergisinin Mart sayısına açtı. Altı yıllık tadilattan sonra bugünkü görünümüne kavuşan evde en çok dikkat çeken bölüm ise, bir spa’dan farksız olan banyo

Gwyneth Platrow’un rüya evi

Son dönemde sadece oyunculuğu ile değil Goop adını verdiği markasıyla da gündemde olan ve 150 milyon dolarlık bir servete sahip olduğu iddia edilen dünyaca ünlü yıldız Gwyneth Paltrow; California Montecito’daki evinin kapılarını Architectural Digest dergisine açtı.

Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres ve Prens Harry-Meghan Markle gibi isimlerle komşu olan Paltrow, gösterişli evinde TV yapımcısı eşi Brad Falchuk ile poz vermeyi de ihmal etmedi.

Gwyneth Paltrow ve eşi, 2016 yılında 5 milyon dolara satın aldıkları evi, taşınmadan önce altı yıl süren büyük bir tadilattan geçirmiş ve neredeyse her yerini baştan ayağa yenilemiş. Dergide evin en çok dikkat çeken bölümlerinden biri; 30 bin dolarlık altın kaplı duş sistemi, hidromasajlı jakuzisi ve soğuk havuzuyla bir spa’dan farkı olmayan banyosu. Banyodaki fayansların kendisine Londra’da yaşadığı zamanları hatırlattığını söyleyen ünlü oyuncu, banyodaki el yapımı antika aynayı ve elle boyanmış duvar kağıtlarını da çok sevdiğini anlatıyor. Evin yemek odası ise Paltrow’un 20 yıllık arkadaşı iç mimar Brigette Romanek’in imzasını taşıyor. Geri kazanılmış Portekiz fayanslarına sahip mutfakla birlikte evin geneli ise New York merkezli bir firma olan Roman and Williams tarafından tasarlanmış. Paltrow, yemek yaparken eşi ve çocukları 17 yaşındaki Apple ile 15 yaşındaki Moses’la vakit geçirmeyi sevdiği için mutfağın açık plana sahip olmasını istemiş.

Dergiye verdiği röportajda “Burasının bizim evimiz olduğuna inanamıyorum, bunun için sık sık kendimi çimdiklemem gerekiyor” diyen güzel oyuncu, ferahlığıyla dikkat çeken yeni evlerini çok sevdiğini de sözlerine ekliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler