YAŞAM - EV

Aquazzura şimdi de masaları dekore ediyor

Ünlü ayakkabı markası Aquazzura, Milano Tasarım Haftası’nda tanıttığı yeni ev markası Aquazzura Casa ile evlere de giriyor. Aquazzura Casa ürünleriyle, tasarım haftası kapsamında hazırlanan masa dekorasyonu herkesten tam not aldı

Aquazzura şimdi de masaları dekore ediyor

Kırmızı halının en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Aquazzura, Aquazzura Casa adını verdiği ev markasını tanıttı. Geçtiğimiz haftalarda Milano Tasarım Haftası sırasında resmi olarak tanıtılan markanın ilk koleksiyonundaki ürünler; lüks markanın bilinen kodlarını yansıtan masa dekoruyla görücüye çıkarıldı.

Aquazzura markasının kurucusu ve yaratıcı yönetmeni Edgardo Osorio’nun imzasını taşıyan Aquazzura Casa koleksiyon; Jaipur, Cherry Blossom ve Tutti Frutti adını taşıyan üç seri bulunuyor. Koleksiyonda hepsi elle üflenmiş Murano cam aksesuarlarının yanı sıra tabaklar, kaseler, seramikler yer alıyor.

Osorio, koleksiyonda kendisiyle birlikte imzası bulunan İrlanda asıllı tasarımcı Fiona Leahy ile çalışmaktan büyük keyif aldığını söyleyip sözlerine şöyle devam etti: “Fiona vizyonumu zahmetsizce hayata geçirdi ve yaratıcı gücüyle Aquazzura Casa koleksiyonuna güzel bir anlatı getirdi.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi