EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Otomobil devi McLaren'den üst düzey spor ayakkabı

Lüks otomobil markası McLaren, APL ile yaptığı iş birliği ile üst düzey spor ayakkabı koleksiyonu çıkardı. Beş farklı renkte üretilen ve 648 Euro’dan başlayan fiyatla satışa sunulan koleksiyondaki ayakkabılar, teknoloji ve inovasyonu buluşturuyor

Otomobil devi McLaren'den üst düzey spor ayakkabı

Otomobil devi McLaren, lüks otomobillerin yanı sıra üst düzey bir spor ayakkabı koleksiyonunu da portföyüne ekledi. En iyi yarış spor arabaları ve Formula 1’de elde ettiği başarılar ile tanınan İngiliz otomobil üreticisi, ayakkabı markası Athletic Propulsion Labs (APL) ile birlikte tasarlanan yenilikçi bir spor ayakkabı koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Her iki şirket, performans arayışını birinci sınıf kalite ve lüks malzemelerle birleştirerek, teknoloji ve inovasyona dayanan yeni bir siluet yaratmak için güçlerini birleştirdi.

HySpeed ​​adı verilen, McLaren'ın araçları kadar aerodinamik olmayı hedefleyen ve sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, beş farklı renkte sunuluyor. Koleksiyondaki ayakkabıları farklı kılan; dikey sıçramayı iyileştiren patentli bir teknolojinin yanı sıra üç parçalı segmentli orta taban ve nitrojen dolgulu yastıklama.

APL kurucuları Adam ve Ryan Goldston, koleksiyonla ilgili yaptıkları açıklamada şunları söyledi: "Son iki yılda APL ve McLaren ekipleri, pazarın gördüğü en benzersiz performans ayakkabısını yaratmak için sayısız tasarım taslağı, birçok farklı yapım tekniği, kapsamlı ürün testi ve numune turları üzerinde iş birliği yaptı.

McLaren ile çalışmak APL'de bizim için bir rüyanın gerçekleşmesiydi. McLaren'in tasarım ve performans geçmişi benzersizdir ve ekibin uzmanlığı ve detaylara gösterdiği özen bu iş birliğinde gerçekten parlıyor."

Koleksiyondaki ayakkabıların fiyatı 648 Euro'dan başlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler