YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Yeni Yıl Çocuk Festivali 16-17 Aralık’ta Zorlu PSM’de

Yılbaşı temalı atölyeler, yılbaşı orkestrası, dans ve tiyatro gösterileri, sahne etkinlikleri, illüzyon gösterileri, sanat atölyeleri, yüz boyama, kukla gösterileri gibi birbirinden eğlenceli etkinliklerin yer alacağı Yeni Yıl Çocuk Festivali, yarın ve pazar günü minikleri Zorlu PSM’ye bekliyor

profil
BT Ekip
15.12.2023
Yeni Yıl Çocuk Festivali 16-17 Aralık’ta Zorlu PSM’de

Türkiye’nin tek Yeni Yıl Çocuk Festivali ‘Yeni Yıl Masalı’, Ozmo ana sponsorluğunda, Zorlu PSM ev sahipliğinde 16-17 Aralık’ta bu yıl ikinci kez çocuklar ve aileleriyle buluşuyor.

Masal gibi büyülü bir dünyanın kapılarını aralayan festivalde; yılbaşı temalı atölyeler, yılbaşı orkestrası, dans ve tiyatro gösterileri, sahne etkinlikleri, illüzyon gösterileri, sanat atölyeleri, yüz boyama, kukla gösterileri, birbirinden eğlenceli fotoğraf alanları, sürprizlerle 50’den fazla etkinlik çocukları ve aileleri bekliyor. ‘Sihirbaz Okulu’, Warner Bros, Cartoon Network katkılarıyla sevilen karakterlerin, gösterilerin yer alacağı festival sahnesi ‘Süper Patates’ ve ‘Kaçak Bezelye’nin yılbaşı özel tiyatrosuna da ev sahipliği yapacak.

Zest Projects Kurucusu ve Festival Direktörü Tomru Dereköylü, “Çocuklar ve aileler için masal gibi bir dünya hazırladık. İki gün sürecek festivalden elde edilen gelirin bir bölümü otizmli çocukların eğitimine destek olmak ve yeni yıl hayallerini gerçekleştirmek için Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak” dedi.

Önceki ve Sonraki
Haberler