YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Nike, minikler için ilk adım ayakkabısı çıkardı

Nike, 9 ila 36 aylık minikler için tasarladığı çevre dostu Swoosh 1 Flyknit spor ayakkabı; doğal yürüyüş gelişimini, yani denge ve bacak kuvvetinin oluşmasını destekleyerek miniklerin yürümeyi öğrenmesini kolaylaştırıyor

profil
BT Ekip
12.11.2023
Nike, minikler için ilk adım ayakkabısı çıkardı

Nike, en küçük trend belirleyicilere yönelik Nike Swoosh 1 Flyknit spor ayakkabılarının lansmanıyla yenilikçi tasarım ve sürdürülebilirliğin sınırlarını bir kez daha zorladı. Gelecek göz önünde bulundurularak tasarlanan bu ilk adım spor ayakkabısı, %80'i geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş, bu da onları çocuğunuzun ayakları için olduğu kadar gezegen için de önemli kılıyor.

Gelişim yıllarının doğal bir yürüyüş geliştirmek için çok önemli olduğunun bilincinde olan Nike; bu spor ayakkabıyı, ilk yürümeye başlayanları desteklemek için titizlikle tasarladı. Nike Swoosh 1 yalnızca bir ayakkabı değil; minik ayaklar için besleyici bir koza ve sağlıklı yürüyüşün gelişmesinin yolunu açan temel bükülmeyi, esnemeyi, kavramayı ve yayılmayı teşvik ediyor.

Ayakkabının öne çıkan özelliği, Nike'ın stil ve sağlamlıktan ödün vermeden küçük ayakları destekleme konusundaki kararlılığının bir kanıtı olan dikişsiz Flyknit üst kısmı. Tutuşlu termoplastik poliüretan (TPU) dış tabanla birleştiğinde; öngörülemeyen ilk maceralar için hem tutuş, hem de dayanıklılık vaat ediyor.

Nike Swoosh 1, eğlenceli renk paletiyle de dikkat çekiyor. Koyu mavi dış taban, üst kısım boyunca dans eden mavi, sarı ve kırmızı benekli sıçramalar için sağlam bir temel oluşturuyor, parlak kırmızı vurgularla noktalanıyor ve Nike'ın ikonik swoosh'unun uyumlu mavi renkte çocuksu bir yorumuyla noktalanıyor.

Velcro şeritlerin eklenmesi ise spor ayakkabının kolayca giyilip çıkarılmasını sağlıyor. Nike Swoosh 1, esneklik konusuda da anne-babaları hayal kırıklığına uğratmıyor; her yöne bükülerek çocuğun hareketliliği ve gelişimi için gerekli olan çıplak ayak özgürlüğünü yansıtıyor.

9 ila 36 aylık çocuklar için özel olarak tasarlanan bu spor ayakkabı; geniş ön bölüm tasarımıyla yalnızca doğal ayak parmağı hareketini teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda küçük çocuğunuzun gardırobuna canlı, çevreye duyarlı bir katkı olmayı da vaat ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler