EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (7-8 Ocak)

buseterim.com.tr okuyucusu anne ve babalar için tiyatrodan atölye çalışmalarına çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz aktiviteleri derledik.

profil
BT Ekip
06.01.2017
Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (7-8 Ocak)

Çoraptan Kardan Adam

7 ve 8 Ocak günleri Trump Towers’da çocuklar önce iki ayrı tiyatro izleyecek. Cumartesi günü Her Şey Elimizde, Pazar günü ise Benim Güzel Pabuçlarım adlı oyunlar sahnelenecek. Oyun  sonrasında ise çocuklar çoraptan kardan adam tasarlayacaklar. Her iki oyun da saat 13.00’ta başlayacak, atölye etkinliğine ise 14.00, 15.00 ve 16.00’da katılabilecekler. Etkinlik ücretsizdir.

Seksen Günde Dünya Turu

Akbank Çocuk Tiyatrosu’nda 7 Ocak Cumartesi günü saat 11.30’da gerçekleşecek olan bu tiyatronun en büyük özelliği ise dört oyuncunun yirmiden fazla karakteri canlandırması. Dünya edebiyatının gelmiş geçmiş en ünlü serüvenlerinden biri olan 80 Günde Dünya Turu, 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Tiyatronun fiyatı ise tam 6TL, öğrenci 3TL.

Joey’s Adventures

7 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde izlenecek olan çocuk oyunu sevimli fil Joey’in ailesini kaybetmesini ve onu aramak için yollara düştüğünde başına gelenleri anlatıyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için olan bu oyunun dili İngilizcedir. Katılım ücreti ise 25TL.

Alaaddin’in Sihirli Lambası

8 Ocak Pazar günü, Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi’nde oynanacak bu oyunun katılım ücresi ise 4TL.

Selfie Çiziyorum

6-14 yaş arası çocuklar için uygun olan bu atölyede çocuklar bu kez selfie çekmiyor, çiziyor. Aynanın karşısında farklı yüz mimiklerinin yüzlerine nasıl yansıdığını görüp, kağıda aktarıyorlar. 7 Ocak Cumartesi günü 14.30 ile 15.30 arasındaki bu etkinliğin katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlıdır. Katılım ücreti 10TL.

İZMİR

Niloya Müzikali

İzmir AKM’de 7 Ocak Cumartesi günü gösterilecek olan bu çocuk müzikali eğlenceli şarkılar ve sürpriz karakterlerle çocuklara muhteşem bir zaman dilimini sunuyor. 13.00’te başlayacak olan bu müzikalin fiyatı ise 34TL.

Önceki ve Sonraki
Haberler