YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Bentley’nin tekerlekleri bu kez büyükler değil, minikler için dönüyor

Bentley’nin Mulliner modelinden esinlenerek 6-48 aylık minikler için tasarladığı Bentley Mulliner Six-in-One bebek arabası, altı farklı fonksiyona sahip. Bebek arabası, sahibi büyüdükçe dönüştürülebiliyor ve sonunda üç tekerlekli bisiklet halini alıyor

Bentley’nin tekerlekleri bu kez büyükler değil, minikler için dönüyor

Lüks otomobil markası Bentley, yalnızca üç tekerlekli olan son taşıtını tanıttı: 6-48 aylık bebekler için, Mulliner’den esinlenilerek geliştirilen bebek arabası Bentley Mulliner Six-in-One. Altı fonksiyonu bulunan bebek arabası, istendiği zaman üç tekerlekli bisiklete dönüşebiliyor.

Aslında bu Bentley’nin ilk bebek arabası değil. Lüks otomobil markasının web sitesinde yine üç tekerlekli, fiyatı 449 dolardan başlayan ve Dragon Red’den esinlenilerek tasarlanan bir model daha bulunuyor.

Bentley Mulliner Six-in-One’ın fiyatı ise 649 dolar. Bu, sınırlı sayıda üretilen üç tekerlekli bebek arabası-bisiklet; çapraz dikişli fiber koltuk yastığı, Continental GT'den ilham alan ‘Bentley Mulliner’ markalı jantları, önde krom arması, kaymayı önleyici gibi çeşitli ayrıntılara sahip. Bebek arabasında ayrıca suni deri kullanılarak elde yapılmış ‘çift elmas’ dikişli ebeveyn çantası ile seviye yükseltme bölümü de bulunuyor.

Adından da anlaşılacağı gibi Bentley Mulliner Six-in-One, genç sahibi büyüdükçe kullanmaya devam edebilmesi için dönüştürülecek şekilde tasarlandı. Örneğin 48 aylık olan sürücülere; dolgulu, çapraz dikişli koltuğun kaldırılarak daha sportif, kauçuk kaplı bir selenin kullanıldığı 4. aşamaya geçmeleri tavsiye ediliyor. Ancak bisikletlerinin konforundan tam anlamıyla yararlanmak isteyenler, yollarına koltukla devam edebilirler.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi