EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Zoe Kravitz ve Hailey Bieber aynı kampanyada buluştu

Geçtimiz yıl, gerçek kürk kullanmayı bırakacağını açıklayan Saint Laurent’in 2022 sonbahar kampanyası, oyuncu Zoe Kravitz ile model Hailey Bieber’ı bir araya getirdi. İki ünlü isme kampanyada, model Alaato Jazyper ile fotoğrafçı Gray Sorrenti de eşlik etti

Zoe Kravitz ve Hailey Bieber aynı kampanyada buluştu

Saint Laurent markasının 2022 sonbahar kampanyası, ünlü isimleri bir araya getiriyor. Bir stüdyoda çekilen kampanya fotoğraflarında aktris Zoe Kravitz, modeller Hailey Bieber ve Alaato Jazyper ile fotoğrafçı Gray Sorrenti yer alıyor. Sorrenti, ayrıca sanat yönetmeni Anthony Vaccarello'nun tasarımlarını sergileyen kampanyanın siyah beyaz fotoğraflarını çeken isim de oldu.

Markanın ana şirketinin bir yıl önce gerçek kürk kullanmayı bırakma taahhüdünün ardından Zoe Kravitz, kampanya için, koleksiyonda yer alan suni bir kürk ceketle poz verdi. 'The Batman' filminde Catwoman'ı oynayan oyuncu, fotoğraflarda el dövmeleriyle dikkat çekiyor. Ünlü oyuncu, daha önce Saint Laurent hazır giyim ve YSL Beauty reklamlarında da boy göstermişti.

Başka bir fotoğrafta Hailey Bieber, vücudunu saran bir kıyafet giyerken ve bir Icare Maxi alışveriş çantasını tutarken görülüyor. Diğer model Alaato Jazyper ise kürk vurgulu şık bir pelerinli ceket giyiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler