EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Zoë Kravitz, Omega’nın marka elçisi oldu

Son olarak ‘Batman’ filmiyle seyirciyle buluşan güzel oyuncu Zoë Kravitz, İsviçreli saat markası Omega’nın marka elçisi oldu. Kravitz, iş birliğiyle ilgili “Omega tam olması gerektiği gibi mükemmel kadın kol saatleri üretiyor, sadece hoş birer aksesuardan da ibaret değiller” diyor

Zoë Kravitz, Omega’nın marka elçisi oldu

Batman, Mad Max ve Fantastic Beasts gibi hasılat rekorları kıran sinema filmlerinden ve herkesin bayıldığı, Emmy ödüllü televizyon dizisi Big Little Lies gibi yapımlarla adından söz ettiren güzel oyuncu Zoë Kravitz, İsviçreli saat markası Omega’nın yüzü oldu.

Güzel oyuncu, Omega ile gerçekleştirdiği iş birliği hakkında şunları söyledi: “Omega’nın maceracı yönünü seviyorum. Risk almaya ve yeni şeyler denemeye açık, fakat kişiliğinden asla taviz vermeyen bir duruşu var. Bu nadir bulunan bir şey ve ben bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Omega tam olması gerektiği gibi, mükemmel kadın kol saatleri üretiyor. Saatlerin güzelliği tartışılamaz bile, ancak hoş birer aksesuardan da ibaret değiller. Bu müthiş bir yaklaşım ve bu harika saatleri takmaktan gurur duyuyorum.”

Omega Başkanı ve CEO’su Raynald Aeschlimann ise Zoë Kravitz’i ‘kendi kurallarından sapmadan başarıya ulaşmaya kararlı, son derece yetenekli bir genç kadın’ olarak tanımlıyor ve bu yeni ortaklığı “Lüks algısını baştan şekillendirmekte olan yeni jenerasyona ulaşma yolumuzda heyecan verici bir hamle” şeklinde özetliyor.

Kariyerinin henüz başındayken Variety tarafından ‘İzlenmesi Gereken 10 Oyuncu’ listesinde yer verilen Kravitz, Forbes dergisi tarafından da ‘30 Yaş Altı 30 Kişi’ listesine dahil edilmişti. Hulu platformu için yapılan High Fidelity dizi adaptasyonunda hem başrol oyuncusu, hem de baş yapımcı olarak yer alan Kravitz, son olarak Matt Reeves ve Warner Bros tarafından çekilen ve 2022 yılında gösterime giren Batman filminde Catwoman rolünde oynadı. Kravitz yine 2022 yılında ilk yönetmenlik tecrübesi olan Pussy Island filmiyle karşımızda olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler