EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Victoria Beckham: ‘Çok zayıf olmak artık çok demode’

Moda dünyasında büyük başarı elde eden Victoria Beckham, İtalyan moda dergisi Grazia’ya verdiği röportajda, aşırı zayıflığın demode olduğunu, artık kadınların sağlıklı ve kıvrımlı görünmek istediğini söyledi

Victoria Beckham: ‘Çok zayıf olmak artık çok demode’

Son olarak inceltici etkili parçalardan oluşan VB Body adında bir koleksiyon çıkaran eski şarkıcı, günümüzün modacısı Victoria Beckham, kapağını süslediği İtalyan moda Grazia dergisine verdiği röportajda “Çok zayıf olmak artık geçmişte kalmış bir moda” dedi.

Modern kadınların artık sağlıklı ve kıvrımlı görünmek istediklerini söyleyen Beckham, “Artık herkes göğüslerinin ve kalçalarının kıvrımlı olmasını istiyor” dedi.

48 yaşındaki ünlü modacı, pandeminin bir kısmını Güney Florida'da çalışarak geçirmenin birçok kadının gerçekte nasıl göründüğünü ve nasıl görünmek istediğini fark etmesine yardımcı olduğunu anlattı: “Miami'de gerçekten düzgün vücutlu bir sürü kadın var ve gerçekten kıvrımlı hatlara sahipler. Vücutlarını o kadar güvenle sergiliyorlar ki... Hem tutumlarını, hem de tarzlarını gerçekten özgürleştirici buldum.”

Son zamanlarda, biraz daha kıvrımlı bir vücuda sahip olabilmek için ağırlık çalışmaya başladığını da söyleyen Victoria Beckham, “Ağırlıklardan her zaman biraz korkmuşumdur ama görünüşe göre artık onları sevmeye başladım” diyor.

1999'dan beri futbol yıldızı David Beckham ile evli olan ünlü modacı, VB Body adındaki, vücudu saran jarse parçalardan oluşan koleksiyonuyla ilgili ise şunları söyledi: “Her kadın güzel, yuvarlak, kıvrımlı bir popo ister, değil mi? Ne kadar kıvrımlı olursanız, VB Body elbiselerim üzerinizde o kadar iyi görünür.”

Önceki ve Sonraki
Haberler