MODA - ÜNLÜLER

Zoë Kravitz, Jimin ve Gal Gadot, Tiffany için buluştu

Tiffany & Co., ‘This Is Tiffany’ başlıklı son kampanyasında Tiffany T ve HardWear koleksiyonlarını kutluyor. Kampanyanın yıldızları ise oyuncu Zoë Kravitz, BTS grubunun üyelerinden Jimin ve ünlü model Gal Gadot

Zoë Kravitz, Jimin ve Gal Gadot, Tiffany için buluştu

Lüks mücevher markası Tiffany & Co.’nun ‘This Is Tiffany’ başlıklı son kampanyası, ünlü isimleri bir araya getirdi. Tiffany T ve HardWear koleksiyonlarının kutlandığı kampanyada k-pop grubu BTS'den Jimin'in yanı sıra Zoë Kravitz ve Gal Gadot yer alıyor. K-pop yıldızı Jimin, kampanyada HardWear serisinden zincir parçalar ve Tiffany T serisinden yüzükler ve bileziklerle eşleştirilmiş siyah beyaz takım elbise içinde görünüyor. ‘Batman’ oyuncusu Zoë Kravitz ise klasik kıyafetlerle taktığı klasik mücevher parçalarla karşımıza çıkıyor.

‘This Is Tiffany’ kampanyası, bireysel stile gerçek bir saygı duruşu niteliğinde. Tiffany & Co.'dan Alexandre Arnault, yaptığı basın açıklamasında, “Takıları biz yapabiliriz ama koleksiyonlara anlam veren ve parçalarımızı tamamen kendilerine ait yapanlar Zoë, Gal ve Jimin gibi marka elçilerimizdir’ dedi.

Kampanya fotoğraflarında görülen tüm parçalar, Tiffany & Co. mağazalarında ve online’da satışta.

Önceki ve Sonraki
Haberler