MODA - ÜNLÜLER

Zendaya, Smartwater kampanyasında bir kez daha büyülüyor

Dünyaca ünlü yıldız Zendaya, ikinci kez Smartwater’ın kampa yıldızı oldu. Güzel oyuncu, kampanya çekimlerinde, beş tasarımcının suyun akışkanlığını ve zarafetini somutlaştıran özel kreasyonlarıyla poz verdi

Zendaya, Smartwater kampanyasında bir kez daha büyülüyor

Güzel oyuncu ve moda ikonu Zendaya, 2022'deki başarılı kampanyanın ardından bir kez daha Smartwater'ın 2023 yüzü oldu. Su markası Smartwater, Zendaya’nın yıldızı olduğu yeni kampanyasında gelişmekte olan beş moda tasarımcısına dikkat çekiyor: Chet Lo, Conner Ives, Di Petsa, Nensi Dojaka ve Aaron Esh.

Suyun temel saflığı, Smartwater X Zendaya kampanyasına ilham veriyor. Beş tasarımcı, kampanya için, doğal maddenin akışkanlığını ve zarafetini mükemmel bir şekilde somutlaştıran özel kreasyonlar yarattı. Di Petsa'nın tasarımında, suyun yumuşak akışının bir metaforu olan karın kısmında bir oyuk olan dantelli ve dökümlü beyaz bir elbise bulunuyor. Nensi Dojaka ise pilili eteği ve dalgalı yakasıyla dikkat çeken mavi mini elbiseyle suyun canlılığını ve derinliğini sergiliyor.

Sanat ve doğayı bir araya getiren bu yılki Smartwater kampanyası, Zendaya'nın gelişen hikayesine yeni bir bölüm ekliyor. Kampanya; suyun ilham kaynağına dönüştüğü ve modanın mükemmel bir uyum içinde aktığı bir yaratıcılık kutlaması gibi.

Zendaya'nın modayla bağı çok güçlü. Dünyaca ünlü yıldız; Smartwater'ın yüzü olmanın yanı sıra, Bulgari'nin Serpenti mücevherleri ve Louis Vuitton Capucines kampanyası için de poz verdi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi