MODA - ÜNLÜLER

Yakışıklı oyuncu Jamie Dornan, Loewe'nin küresel marka elçisi oldu

Kuzey İrlandalı ünlü oyuncu Jamie Dornan, daha önce çeşitli kampanyalarında yer aldığı Loewe’nin en yeni yüzü seçildi. Dornan, bundan böyle markanın küresel marka elçisi olarak görev yapacak

profil
BT Ekip
10.01.2024
Yakışıklı oyuncu Jamie Dornan, Loewe'nin küresel marka elçisi oldu

Yakışıklı oyuncu Jamie Dornan, daha önce çeşitli kampanyalarında yer aldığı lüks moda evi Loewe ile bağlarını güçlendirdi. Moda evi, Kuzey İrlandalı aktörün, en yeni küresel marka elçisi göreviyle resmi olarak Loewe ekibine katılacağını duyurdu.

Loewe, Instagram hesabında yaptığı duyuruda şu sözlere yer verdi: “Loewe ailesine hoş geldiniz. Aktör Jamie Dornan, yeni küresel marka elçimiz olarak aramıza katılıyor."

Jamie Dornan, yakın zamanda Loewe'nin Sonbahar-Kış 2023 erkekler kampanyasında Omar Apollo ile birlikte yer almıştı. Dornan, Loewe'nin David Sims tarafından fotoğraflanan İlkbahar-Yaz 2024 erkek koleksiyonu kampanyasında da boy gösterdi.

Hero Magazine'e göre Loewe'den Jonathan Anderson bu pozisyon için Dornan'ı özel olarak seçti. Anderson, Hero'ya şunları söyledi: "Jamie'nin birçok filmini izlemiş ve çalışmalarını yakından takip etmiş biri olarak, Loewe için yeni bir elçi düşünürken aklımızda o vardı. Performanslarının, çok saf ve organik hissettiren bir güç duygusunu somutlaştırması her zaman hoşuma gitmiştir."

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog