MODA - ÜNLÜLER

Bvlgari Icon kampanyası B.ZERO1’in yıldızı Zendaya

Bulgari, 25 yıl önce doğan B.zero1 mücevherlerinin yeni koleksiyonu için yeni bir kampanya hazırladı. Kampanyanın yıldızı ise Bulgari’nin marka elçilerinden olan ünlü oyuncu Zendaya

profil
BT Ekip
10.01.2024
Bvlgari Icon kampanyası B.ZERO1’in yıldızı Zendaya

Yaratıcılığın ve sonsuz perspektiflerle yeni denemeler yapmanın sınırı olmadığına inanan Romalı mücevher markası Bvlgari, 2024 Bulgari Icon kampanyasıyla İtalyan dehasının ifadesini simgeleyen yenilikçi yaklaşımlar peşindeki sonsuz arayışını sürdürüyor.

Dinamik olduğu kadar sade bir tarzla tasarlanan yeni Bulgari Icon kampanyası B.zero1’in estetik gücünü imgelere, çerçevelere, hareketlere ve izlenimlere yansıtarak bir enerji ve ilham verici bir özgüven hissi uyandırıyor.

Yönetmenliğini Cara Stricker’ın, çekimlerini fotoğrafçı David Sims’in üstlendiği yeni kampanyada Bulgari’nin marka elçileri Zendaya ve Lisa, kendi vizyonlarına giden yolculuğu kucaklıyor ve kararlılıklarını taşıdıkları farklı kreasyonların enerjisiyle yansıtıyor.

Kampanyada az sayıdaki belirgin unsur, ürünü öne çıkarmak için kullanılıyor. Yüzüğün anında tanınan mimari dokunuşunu tanımlayan avangart B.zero1 spirali, çarpıcı bir tünel şeklinde geri dönerken dinamik bir sinematografi kameranın dairesel ve akıcı hareketleriyle eşlik ediyor.

Etkileyici bir minimalizmle tasarlanan kampanya, B.zero1 tasarımının güçlü, sade ve geometrik hatlarına göndermede bulunuyor. Lisa ve Zendaya, uzay ve zamanı aşan bu fütüristik evrende Bulgari ikonları aracılığıyla kendi sınırlarını yeniden tanımlıyor, yeni bölgeleri deneyimliyor ve kendi benzersiz vizyonlarını şekillendiriyor.

Bu zamansız ve ikonik koleksiyon Ocak 2024’ten itibaren dünya çapında yayınlanacak yeni kampanyayla kutlanacak.

B.zero1, 1999’da lanse edildiğinden bu yana mücevher dünyasına benzeri görülmemiş bir miras ve inovasyon karışımı sunan Bulgari’nin öncü vizyonunun simgelerinden biri olmaya devam ediyor. Bu imza mücevher, endüstriyel esintili Tubogas tekniğiyle Bulgari’nin logosunu oluşturan Roman fontlu yazıyı cesaretle birleştiren bir yüzük olarak doğdu. Dahiyane bir fikirle iki çok farklı kreatif ilham kaynağından yepyeni bir stilistik kod yaratarak dünya çapında ün ve başarı kazandı.

B.zero1’i ikon statüsüne yükselten orijinal vizyona odaklanan 2024 yenilikleri, koleksiyonun temel estetik unsurlarından başlayarak klasik yüzük tasarımına yeni yorumlar getiriyor.

Işıltılı ve tam anlamıyla ikonik yeni B.zero1 yüzük, halkanın kenarlarının içinde bir dalga şeklinde yerleştirilen ve klasik üç bantlı spirali sarmalayan zarif bir pavé pırlantayla parlıyor. 18 ayar pembe, sarı ve beyaz altın seçenekleriyle sunulan bu B.zero1 yüzük zamansız bir klasiğin çekiciliğini değerli ve ışıltılı bir dokunuşla güncelliyor.

Korkusuz bir tasarıma nadide bir ışıltı katan 18 ayar pembe veya beyaz altın iki bantlı yüzükler, tamamı çeşitli ölçülerde pavé pırlantalarla kaplı şekliyle göz alıyor. Tüm zamanların B.zero1 klasiklerinin daha ince yorumları olan bu yenili yüzükler koleksiyona eklenerek her zevke uygun seçenekler sunuyor. Koleksiyonu daha da zenginleştirmek için Haziran ayında uyumlu iki bileklik tanıtılacak.

Farklı ve değerli bir tarzın etkileyici bir sembolü olan yeni 18 ayar beyaz altın B.zero1 küpeler, ikonik yüzük tasarımını tamamı pavé pırlantalı kafes işi bir motife dönüştürerek olağanüstü bir ışıltı yaratıyor. Bu kreasyon, mevcut 18 ayar beyaz altın ve pırlanta kolyeli seti tamamlıyor. Bu göz alıcı B.zero1 versiyonu, ikonun daima eklektik ruhuna ışıltı katıyor.

Son olarak, Bulgari logolu ve tek pırlantalı 18 ayar pembe altın B.zero1 yüzük, her zaman temele odaklananlara çok yönlü ve zahmetsiz zarafet sunuyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog