MODA - ÜNLÜLER

Versace Icons kampanyasının yüzü, ünlü oyuncu Anne Hathaway oldu

Oscar ödüllü güzel oyuncu Anne Hathaway, Versace Icons kampanyasının yıldızı oldu. Donatella Versace, ‘En harika Versace kadını’ olarak nitelendirdiği Hathaway'e hayranlığını “Sadece yetenekli bir aktris olarak değil; aynı zamanda bir iş kadını, yaratıcı bir güç ve son derece nazik bir insan” diye ifade ediyor

Versace Icons kampanyasının yüzü, ünlü oyuncu Anne Hathaway oldu

Hollywood’un sevilen isimlerinden Anne Hathaway, Versace Icons kampanyasının yıldızı olarak karşımıza çıkıyor. Ünlü fotoğraf ikilisi Mert & Marcus tarafından çekilen çarpıcı siyah-beyaz görüntülerde Anne Hathaway, her ortama uygun bir dizi gardırop stilini sergiliyor.

Ancak esmer oyuncu kampanyada yalnız değil. Ona, kloş bir pantolon takım giyen şarkıcı Chris Lee eşlik ediyor. Lee, başka bir karede ise altın tonlu donanıma sahip bir deri ceket giyiyor. Hathaway ve Lee birlikte, Versace Icons koleksiyonunda stil ve zarafetin özünü temsil ediyor.

Hathaway, kristal süslemeli mikro bir mini elbiseden uzun eldivenlerle eşleştirilmiş bir elbiseye kadar her türlü görünümü sallayabilecek çok yönlü bir model olduğunu kanıtlıyor. Vogue Hong Kong'un kapağını süsleyen ve Bulgari elçisi olarak görev yapan Oscar ödüllü aktris, Versace'nin Icons koleksiyonunun yüzü olarak stil oyununu bir sonraki seviyeye taşıyor.

Donatella Versace, Hathaway'i ‘En harika Versace kadını’ olarak nitelendirerek övgüye boğuyor. Donatella Versace, Hathaway'e hayranlığını ‘Sadece yetenekli bir aktris olarak değil; aynı zamanda bir iş kadını, yaratıcı bir güç ve son derece nazik bir insan’ diye ifade ediyor. Donatella'ya göre tüm bu özellikler, bir Versace ikonunda olması gereken nitelikler.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog