EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Ünlü anne-kız bir ayakkabı markası için birlikte poz verdi

76 yaşındaki Goldie Hawn ile kendisi gibi Hollywood’un ünlü oyuncularından biri olan 42 yaşındaki kızı Kate Hudson, ayyakabı markası Stuart Weitzman’ın bahar kampanyası için birlikte objektif karşısına geçti

Ünlü anne-kız bir ayakkabı markası için birlikte poz verdi

Hollywood’un en ünlü anne-kızlarından Kate Hudson ile Goldie Hawn; ayakkabı markası Stuart Weitzman’ın kampanyası için birlikte objektif karşısına geçti. Markanın 2022 bahar koleksiyonu için çekilen kampanya fotoğraflarında, 76 yaşındaki Goldie Hawn ile 42 yaşındaki Kate Hudson birbirinden farklı modellerle poz verdi.

“Annem her zaman benim için bir ilham kaynağı oldu ve birçok yönden değerlerimin temelini attı. Onun yaşama sevgisini ve büyük küçük tüm deneyimlerini miras aldığıma şüphe yok” diyen Hudson, annesinin Stuart Weitzman markasına takıntılı olduğunu da söyledi. Hawn da kızının sözlerini şöyle doğruladı: “Aslında dolabımda sadece Stuart Weitzman ayakkabılarım için ayrı bir alan var. Bu yüzden bu kampanyanın bir parçası olmaktan heyecan duyduğumu söyleyebilirim. Ama bundan daha fazlası; bir günü kızımla geçirmek ve onun parlamasını izlemek bana her zaman hayal edilemez bir mutluluk veriyor.”

Kate Hudson ile Goldie Hawn, Stuart Weitzman için poz veren ilk anne-kız değil. Geçtiğimiz yıl Serena Williams ve küçük kızı Olympia Ohanian da marka için objektif karşısına geçmişti.

Önceki ve Sonraki
Haberler