MODA - ÜNLÜLER

Timothée Chalamet’nin tasarladığı Nike ‘Wonka’ ayakkabı filmin hayranlarına hediye edilecek

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan ‘Wonka’ filminin başrol oyuncusu Timothée Chalamet ile yapımcı şirket Warner Bros., filmi kutlamak için Nike ile özel bir iş birliğine imza attı. Chalamet’nin tasarladığı, Willy Wonka'nın renk paletine sahip ve sadece beş adet üretilen Nike Dunk Low ‘Wonka’ ayakkabı, filmin hayranlarından beş kişiye hediye edilecek

profil
BT Ekip
04.12.2023
Timothée Chalamet’nin tasarladığı Nike ‘Wonka’ ayakkabı filmin hayranlarına hediye edilecek

Son dönemin en ünlü erkek aktörlerinden Timothée Chalamet ve Warner Bros., oyuncunun çok yakında vizyona girecek olan filmi ‘Wonka’ onuruna çok özel bir Nike Dunk Low ayakkabıyı filmin hayranlarına hediye etmeye hazırlanıyor.

Yalnızca beş çift üretilen ayakkabının üst kısmı, Willy Wonka'nın imza renk paletiyle süslendi. Özel tasarım; açık mavi, bordo ve mor çizgilerle yoğun bir kontrast oluşturan beyaz kanvas bir tabana sahip. Wonka'nın paltosuyla uyumlu koyu bordo tonu, işlemeli detaylara sahip dokulu panel swoosh'un yanı sıra çorap astarı, topuk ve kadife dilde de karşımıza çıkıyor. Ayakkabı beyaz bir orta taban ve çikolata kahverengisi dış tabana sahipken, bordo bağcıklar temiz bir görünüm sağlıyor. Üstüne üstlük ayakkabı, koruma için sağlam bir ahşap kutuya yerleştirilmiş kadife bir ayakkabı çantasıyla geliyor.

‘Wonka’ filminin hayranları, eksantrik karakterden ilham alan çalışmalarını gösteren bir dakikalık videoyla hediye çekilişine katılabilirler.

Önceki ve Sonraki
Haberler