EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Tiffany & Co., marka elçisi Hailey Bieber'ın yer aldığı ilk kampanyayı tanıttı

Geçtiğimiz Ekim ayında mücevher markası Tiffany & Co.’nun marka elçisi olan Hailey Bieber, ilk kampanyası için kamera karşısına geçti. Bieber, markanın T Collection koleksiyonundan mücevherlerle poz verdi

Tiffany & Co., marka elçisi Hailey Bieber'ın yer aldığı ilk kampanyayı tanıttı

Güzel model Hailey Bieber, Ekim ayında Tiffany & Co. ailesinin en son üyesi olarak duyurulmuştu ve geçtiğimiz günlerde, lüks markanın Bieber’lı ilk kampanyası açıklandı: T Collection.

Pave pırlanta küpeler ve büyük boy kolye uçlarından oluşan T Collection’ın yeni yüzü olan 25 yaşındaki süper model, Los Angeles'ta gerçekleştirilen çekimlerde koleksiyonun tanıtımı için poz verdi.

Tiffany & Co.’da ürün ve iletişimden sorumlu başkan yardımcısı Alexandre Arnault, kampanya için "Hailey, T Collection’ın güçlü ruhunu temsil ediyor, Yeni T Collection kampanyamızda yer aldığı için çok heyecanlıyız" diye konuştu. Bieber, ise “Tiffany & Co. mücevherlerini takan hayran olduğum kadınlarla ilgili özel anılarım var. T Collection’ın yüzü olarak bu mirasa katılmak gerçek bir onur” dedi.

Hailey Bieber’ın tanıttığı T Collection’daki parçalar, 3.500 dolar ile 6.800 dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. Pave pırlantalı 18 ayar pembe altın ear cuff ve halka küpelerin de aralarında bulunduğu bazı parçalar ise Eylül ayında piyasaya sürülecek. Ünlü mücevher markasının amblemi, koleksiyonun grafik T motifine ilham veriyor. Her Tiffany & Co. tasarımı; sadelikle modernizmi ve gücü onurlandırıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler