EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dior x Birkenstock koleksiyonu satışa çıktı

Bu yılın sürpriz iş birliklerinden biri olan Dior ile Birkenstock’un buluşmasından doğan koleksiyon, tüketiciyle buluştu. Christian Dior'un bahçecilik sevgisinden ilham alan koleksiyonda, Tokio Mule ve Milano Sandalet’in yeni yorumları yer alıyor

Dior x Birkenstock koleksiyonu satışa çıktı

Bu yılın başında duyurulan Dior-Birkenstock iş birliğinden doğan koleksiyon nihayet satışa çıktı. Dior x Birkenstock koleksiyonu; Tokio Mule ve Milano Sandalet olmak üzere iki imza silueti içeriyor ve Christian Dior'un bahçecilik sevgisinden ilham alıyor.

Bu etkiyi kutlayan iki siluet, ünlü modacının anısına işlevsellik ve zarafeti bir araya getiriyor. Koleksiyondaki Milano Sandalet, siyah nubuk dana derisi ve gri keçeli yün olarak sunulurken, Tokio Mule ise ‘Greige’ nubuk dana derisi gibi çeşitli yüzeylere sahip.

Birkenstock iş birliğinin yanı sıra Dior, yeni CD 1947 kapsül koleksiyonunu da piyasaya sürdü. Bu koleksiyon, Kim Jones ile Christian Dior mirası arasındaki bir diyaloga dayanıyor ve bu ilişki, ilk Dior defilesinin onuruna ‘1947’ ile birleştirilen yeni bir ‘Christian Dior’ imzasıyla örnekleniyor. Hem CD 1947 koleksiyonu, hem de Birkenstock iş birliğinin tamamı Dior web mağazasından satın alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler