EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

The Rolling Stones’a özel takı koleksiyonu

Rock müziğin efsanevi gruplarından The Rolling Stones ile mücevher markası The Great Frog, birlikte bir takı koleksiyonu hazırladı. Koleksiyonda, grubun 1968 yılında çıkan ‘Beggars Banquet’ albümünün kapağındaki ikonik grafiklerinden esinlenildi

The Rolling Stones’a özel takı koleksiyonu

Efsanevi müzik grubu The Rolling Stones, grubun moda ve yaşam tarzı markası RS No9 Carnaby aracılığıyla, mücevher markası The Great Frog ile özel bir iş birliğine imza attı. İş birliğinden doğan takı koleksiyonu, The Rolling Stones albümü ‘Beggars Banquet’in ilk olarak 1968’de piyasaya sürülen orijinal albüm kapağının ikonik grafiklerinden esinlenilerek hazırlanmış.

Koleksiyonda; albüm kapağından alınmış ayrıntılarla bir kafatası yüzük, ikonik Rolling Stones dil tasarımında bir bileklik, albüm kapağındaki gravürlere sahip, dil üzerine bastırılarak açılan bir zincir gibi parçalar yer alıyor. Koleksiyondaki her bir parça, 925 ayar İngiliz gümüşünden yapılmış ve 9 ayar sarı altın dil logosuyla süslenmiş.

The Great Frog’un sahibi Reino Lehtonen-Riley, efsanevi grupla imza attıkları iş birliğiyle ilgili “Tüm zamanların en büyük ve en iyi grubuyla çalışmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz” dedi.

Rolling Stones x The Great Frog mücevherleri, 8 Nisan'dan itibaren Londra’daki Carnaby RS No 9’da 310 pound’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler