EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Stil ikonu Billy Porter’ın tercihi Kısmet by Milka oldu

Dünyaca ünlü stil ikonu ve oyuncu/şarkıcı Billy Porter, geçtiğimiz günlerde katıldığı MusicCares Gala’da ve 64. Grammy Ödülleri’nde aksesuar tercihini Kısmet by Milka’dan yana kullandı

Stil ikonu Billy Porter’ın tercihi Kısmet by Milka oldu

İddialı stiliyle ödül gecelerinin ve özel davetlerin aranan yüzü olan dünyaca ünlü aktör/şarkıcı Billy Porter, geçtiğimiz günlerde Las Vegas Nevada’da gerçekleşen MusicCares Gala’da ve 64. Grammy Ödülleri’nde Kısmet by Milka imzalı aksesuarlar taktı.

Porter’ı geceye hazırlayan stil danışmanları Ty Hunter ve Colin Anderson, dünyaca ünlü yıldızın cesur tarzını Kısmet by Milka’nın çizgiyleriye bir araya getirerek güçlü bir stil oluşturdu. Billy Porter, antik savaş silahlarından ilham alınarak tasarlanan Victory koleksiyonundan Feather Cuff küpe, İstanbul’un büyülü mimarisinden ilham alan Balconies koleksiyonundan ise Chain Reaction Cuff küpe taktı.

Yüzük tercihini de Kısmet by Milka’dan yana kullanan Porter, parmaklarına taktığı yüzüklerle cool ve cesur bir görünüm yarattı. Ünlü stil ikonu; Innerland koleksiyonundan Serpent Cage yüzük, Power Station koleksiyonundan Stormshield ve Thunderlight yüzük takarak özgün bir tarz oluşturdu.

Önceki ve Sonraki
Haberler