EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Hava, Su, Toprak ve Ateş’in enerjisi evlere taşınıyor

Karaca Home’un elementlerin enerjisi ve renklerin ahengini yansıtan 4 Element Koleksiyonu, yaşam alanını kendine özel alanlara dönüştürmek ve kendi ruhunun bir yansımasını eklemek isteyenlere hitap ediyor. Koleksiyonda, dört elementin renklerinden yola çıkılarak hazırlanan birçok parça yer alıyor

Hava, Su, Toprak ve Ateş’in enerjisi evlere taşınıyor

İlhamını yaşamdan alan Karaca Home, elementlerin enerjisi ve renklerin ahengini kullanarak tasarladığı 4 Element Koleksiyonu ile yaşam alanlarına kişisel dokunuşlar ekliyor. Hava, Su, Toprak, Ateş elementlerinin her birini temsil eden renklerin bir araya geldiği koleksiyonda nevresim grubundan banyo tekstiline, sofra tekstilinden özel el yapımı seramik aksesuarlara kadar birçok ürün yer alıyor. Yüzde 100 pamuktan üretilen tekstil ürünleri doğal dokusu ile elementlerin enerjisine eşlik ediyor.

İlk çağlardan beri, yaşamın kaynağını anlamak için birçok çalışmaya konu olan 4 elementin, özelliklerini yansıttıkları renklerle yakın ilişkisi bulunuyor. Bu elementlerin renkleri; çoğunlukla bilinmese de ya da fark edilmese de günlük hayatın akışında bir etki bırakıyor. Örneğin kırmızı ve tonları açlık dürtüsünü tetiklerken, yeşil renk denge ve uyumu, mavi sadakat ve güveni, mor maneviyat ve hayal gücünü temsil ediyor. Karaca Home elementlerin ve temsil ettiği renklerin yolculuğundan yola çıkarak hazırladığı koleksiyon ile evin çeşitli alanlarında mistik bir enerji yaymayı hedefliyor.

Karaca Home’un yeni koleksiyonunda Hava elementinde mavi, hardal, beyaz ve açık gri; Su elementinde mavi, açık mavi, antrasit ve blush; Toprak elementinde hardal, bej, vizon ve blush; Ateş elementinde ise hardal, terracota, koyu gri ve gri renkleri yer alıyor. Bu renklere göre kombin yapılabilecek yatak örtüsü, kırlentler, yastıklar, el ve vücut havluları, bornoz, peştamal, masa örtüsü, peçete gibi ev tekstil ürünlerinin yer aldığı 4 Element Koleksiyonu; elementlerin benzersiz enerjisini yaşam alanlarına taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler