MODA - ÜNLÜLER

Snoop Dogg, ilk ayakkabı koleksiyonunu Skechers’dan çıkardı

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg ile spor ayakkabı markası Skechers’ın birlikte çıkardığı kapsül ayakkabı koleksiyonu satışa çıktı. Koleksiyon; Snoop Dog’un stile olan bakışını ve rahata düşkünlüğünü Skechers'ın kendine özgü konforuyla birleştiriyor

Snoop Dogg, ilk ayakkabı koleksiyonunu Skechers’dan çıkardı

Amerikalı rapçi Snoop Dogg, uzun süreli bir ortaklığın parçası olarak ayakkabı markası Skechers ile yaptığı ilk iş birliğini açıkladı.

İlk Skechers x Snoop Dogg koleksiyonu, Skechers'ın yenilikçi konforu ile ünlü rapçinin benzersiz tasarım vizyonunu bir spor ayakkabı yelpazesinde birleştirmek için hazırlandı.

Kapsül koleksiyon; elastik bağcıklar, Skechers'a özel topuk yastığı ve deri üzerinde bandana baskısı ile dikkat çeken Snoop One Double G de dahil olmak üzere nostaljik ‘OG’ ve yeniden yorumlanmış uniseks tasarımlardan oluşuyor. Koleksiyonun öne çıkan bir diğer modeli ise renkli süslemeli süet ve ağ karışımı sayaya sahip retro tarzı bir spor ayakkabı olan Skechers Stamina – Snoop 91.

Skechers ise iş birliği hakkında konuşan Snoop Dogg, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Skechers'taki mükemmel ekip fikirlerimi ve zevkimi aldı ve birlikte bu koleksiyonu yarattık. Her çiftte benim tarzımı yansıttık. Bu ayakkabılarla nereye giderseniz gidin rahat edeceksiniz. Bir düğünde takım elbiseyle veya şortla günlük yaşamda giyin; her iki durumda da havalı görüneceksiniz çünkü bu ayakkabılar herkes için.”

Skechers başkanı Michael Greenberg ise şunları ekledi: "Bu yılın başlarında ödüllü Skechers x Snoop Dogg Super Bowl reklamından önce Snoop ile ortak markalı bir koleksiyon üzerinde çalışıyorduk. Snoop, stile olan bakışını ve rahata düşkünlüğünü Skechers'ın kendine özgü konforuyla birleştirerek gerçek bir işbirliği ve ortaklığa yol açtı."

Snoop Dogg'un ikonik NFT karakteri Dr. Bombay'ın yer aldığı bir kapsül koleksiyon da dahil olmak üzere, iki ek koleksiyonun da önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog