MODA - ÜNLÜLER

Scarlett Johansson, kızı için yaptırdığı sırtındaki dövmeyi Variety dergisi için sergiledi

Scarlett Johansson, Variety dergisi için verdiği pozda sırtında yer alan büyük dövmeyi gözler önüne serdi. Güzel oyuncunun sırtında yer alan dövmelerden biri olan dikenli gül sarmaşığı, 8 yaşındaki kızı Rose Dauriac'a övgü niteliği taşıyor

Scarlett Johansson, kızı için yaptırdığı sırtındaki dövmeyi Variety dergisi için sergiledi

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson, Variety dergisine verdiği röportaj için çekilen fotoğraflarda, fiyonkla süslenmiş siyah Prada elbisesiyle karmaşık sırt dövmesini gözler önüne serdi.

Johansson'un çekimlerde taktığı opera eldivenleri, parlak Christian Louboutin ayakkabıları ve platin rengindeki dalgalı saçları; Eski Hollywood havasına katkıda bulunuyordu. Ünlü oyuncunun sırtındaki dövmede ise dikenli gül sarmaşığı ve bir kuzu olduğu görülüyor.

38 yaşındaki Johansson’ın sırtındaki gül dövmesi, Fransız eski kocası Romain Dauriac ile paylaştığı 8 yaşındaki kızı Rose Dauriac'a bir övgü niteliğinde. Tabii sırtındakiler, güzel oyuncunun tek dövmesi değil. Güzel oyuncunun diğer dövmeleri arasında kaburgalarında uçan bir baykuş, iç kolunda gün doğumu ve pazısında Marvel oyuncu arkadaşlarıyla paylaştığı Avengers logosu yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler