EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Saveetie ile Crocs, pastel tonlarda sandalet ve Jibbitz koleksiyonu hazırladı

Şarkıcı Saweetie ile Crocs’un ikinci iş birliğinden doğan Hidden Valley Ranch koleksiyonu, şeker pembesi ve pastel mavisi iki sandaletten oluşuyor. Koleksiyona özel üretilen Jibbitz’ler ise sandaletleri renklendiriyor

Saveetie ile Crocs, pastel tonlarda sandalet ve Jibbitz koleksiyonu hazırladı

Ünlü şarkıcı Saweetie ile Crocs yeni bir koleksiyon için yeniden bir araya geldi. Daha önce Crocs ile birlikte Hidden Valley Ranch adlı bir koleksiyon çıkaran Saweetie, bu kez pastel renklerde bir dokunuş eklemek için Crocs ile yeniden bir araya geldi.

Saweetie, iş birliğiyle ilgili yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Hayranlarım artık, en sevdiğim markalardan biri olan ve kendini ifade etmeye benim kadar değer veren Crocs ile birlikte tasarladığımız Jibbitz tılsımlarını kullanarak sandaletlerini renklendirebilir.”

İş birliğinden doğan koleksiyon, Classic Clog ve Classic Cozzzy sandaletler ile birlikte beşli paketler halinde gelen sınırlı sayıda Jibbitz'den oluşuyor. ‘Saf su’ olarak adlandırılan ilk sandalet, pastel mavi bir taban üzerinde kar tanesi ve kelebek motifleriyle birlikte Saweetie'nin hit şarkısı ‘Tap In’i vurguluyor. Pamuk şeker pembesi rengindeki ‘Taffy Pempesi’ sandaletler ise yine aynı tarz tılsımlara sahip.

Müşteri başına bir adetle sınırlı olan sınırlı sayıdaki Jibbitz paketlerini satın almak için Crocs'un web sitesini ziyaret etmek gerekiyor. ‘Saf Su’ sandalet paketi 69.99, ‘Taffy Pembesi’ sandalet paketi ise 74.99 dolardan satılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler