MODA - ÜNLÜLER

Saint Laurent Sonbahar 2023 kampanyasında ünlü isimler siyah-beyaz portreleriyle büyülüyor

Saint Laurent, moda ve sinemanın cazibesini birleştiren 2023 Sonbahar kampanyasını tanıttı. Gray Sorrenti'nin görüntülediği kampanyanın kadrosunda Kate Moss, Hailey Bieber, Zoe Kravitz ve Shalom Harlow yer alıyor. Siyah-beyaz portreler, bu sezon yeteneğin doğuştan gelen varlığını vurguluyor

Saint Laurent Sonbahar 2023 kampanyasında ünlü isimler siyah-beyaz portreleriyle büyülüyor

Hailey Bieber, büyük boy küpeler ve kalın bir bileklikle vurgulanan şık Saint Laurent sonbahar hazır giyim görünümüyle, kanepede uzanırken görülüyor. Rhode's Strawberry Glaze dudak bakımının arkasındaki güç olan Bieber, Saint Laurent ile ilk kez çalışmıyor; markanın geçen sonbahar kampanyasında da yer almıştı.


Shalom Harlow, halka küpeler ve dikkat çekici kalın bileziklerle tamamlanan, eldivenli bir elbiseyle karşımıza çıkıyor. Harlow’un kampanya fotoğrafı geçmiş ve günümüz estetiği arasında bir diyalog olarak, modanın karmaşıklığına bir selam niteliğini taşıyor.


90'ların süper modeli, kampanya fotoğrafında tek omuzlu bir elbiseyi iddialı bir bileklikle vurguluyor. Birçok Saint Laurent kampanyasında rol alan Moss'un çalışma alanı podyumlarla sınırlı değil. Diet Coke'un kreatif direktörü olarak birçok alanda faaliyet gösteriyor ve etkisi moda dünyasının çok ötesine yayılıyor.


Zoe Kravitz, Saint Laurent sonbahar reklamlarında kanepede poz verirken görülüyor. ‘Batman’ filminin yıldızı kakpanya fotoğrafında kısa kollu kıyafeti kadar dövmeleri ile de dikkat çekiyor. Bir Tiffany & Co. elçisi de olan Kravitz, stil sahibi bir yetenek olarak moda dünyasının vazgeçilmez yüzlerinden biri ve birden fazla Saint Laurent kampanyası yürütüyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi