MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton’un yeni kampanyasının yıldızı, Wimbledon şampiyonu Carlos Alcaraz

Genç İspanyol tenis oyuncusu ve Wimbledon’ın son şampiyonu Carlos Alcaraz, Pharrell Williams'ın Louis Vuitton için hazırladığı ilk koleksiyonundan özel kıyafetler ile objektif karşısına geçti

Louis Vuitton’un yeni kampanyasının yıldızı, Wimbledon şampiyonu Carlos Alcaraz

İspanyol tenis süperstarı Carlos Alcaraz, Fransız lüks markası Louis Vuitton’un en yeni elçisi oldu. Wimbledon galibiyetinin hemen ardından Alcaraz, LV Erkekler Yeni Resmi Koleksiyon kampanyası için objektif karşısına geçti.

Video ve fotoğraf kampanyasında Alcaraz, Louis Vuitton'un en yeni eserlerini sergilemek için koreografik hareketlerini ve tenis becerilerini kullanıyor. Ünlü tenisçi, markanın en yeni özel parçalarını ve gece kıyafetlerini giyerken, atletik pozlar veriyor, servis atarken ve forehand hareketleriyle görülüyor. Louis Vuitton uzun süredir tüketici tabanının spora olan sevgisinden yararlanıyor ve takipçilerine moda ve sporun el ele yürüdüğünü hatırlatıyor. Modern smokinler gibi zamansız iş kıyafetleri, geleneksel LV motifleriyle sergileniyor.

Daha önce Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo gibi futbol yıldızları büyük Louis Vuitton kampanyalarında görülmüştü.

Carlos Alcaraz'ın yer aldığı kampanya, Dan Jackson tarafından Hôtel de Maisons'ta çekildi. 18. yüzyıldan kalma konak, Paris'teki Rue de l'Université'de yer alıyor ve merhum Karl Lagerfeld'in 30 yılı aşkın süredir evi olarak gördüğü bir yer. Kampanyanın yanında 21 sayfalık bir katalog da yer alıyor.

Carlos Alcaraz, WWD'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bir sporcu olarak her gün böyle giyinmiyoruz, ancak özel günler var ve harika görünmek ve hissetmek iyi geliyor. Sanırım büyüdükçe, iyi dikilmiş bir takım elbiseyi kesinlikle daha çok takdir ediyorum.”

Alcaraz'ın tanıttığı koleksiyon, modaevinin erkek sanat yönetmeni Pharrell Williams'ın ilk koleksiyonundan. Williams ile ilgili ise Alcaraz şunları söyledi: "O bir ikon. Yapamayacağı bir şey var mı? Onun Louis Vuitton'da neler yaptığını görmek herkes gibi beni de heyecanlandırıyor."

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi