EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Rihanna iç çamaşırı markası için mağazalar açıyor

Rihanna’nın seksi modelleriyle gündemden düşmeyen iç çamaşırı markası Savage X Fenty, mağazalaşma kararı aldı. Rihanna, Instagram’da yaptığı paylaşımda “Size yepyeni bir #SavageXFenty deneyimi sunmak üzereyiz!” diyerek mağazaların birinin maket fotoğrafını paylaştı

Rihanna iç çamaşırı markası için mağazalar açıyor

Çıkardığı güzellik markasının yanı sıra Savage X Fenty iç çamaşırı markası ile de oldukça iddialı olan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna; geçtiğimiz günlerde Instagram’da, Savage X Fenty’yi fiziksel mağazaları içerecek şekilde genişleteceğini duyurdu.

Rihanna paylaşımında “2022, ateşli geliyoruz! Gerçek bir mekanda faaliyet gösterecek perakende mağazalarımızın lansmanı ile size yepyeni bir #SavageXFenty deneyimi sunmak üzereyiz!” diyerek, yakında açılacak mağazalarından birinin maketinin fotoğrafını paylaştı.

Savage X Fenty’nin ilk mağazalarının Las Vegas, Los Angeles, Houston, Philadelphia ve Washington DC’de açılacağı açıklandı. Ama henüz hiçbirinin kesin açılış tarihi paylaşılmadı. Özellikle seksi modelleriyle gündemden düşmeyen Savage X Fenty markasının Amerika’nın ardından dünyanın çeşitli yerlerinde de mağazalaşacağı söyleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler