EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Michael Kors çocuk modasına el attı

Özellikle çantalarıyla çoğu kadının gözdesi olan lüks tüketim markası Michael Kors, çocuklar için de koleksiyon hazırladı. İlki bu yıl bahar aylarında piyasaya çıkacak olan koleksiyonda spor giyim parçaları, mayolar ve çeşitli modellerde çantalar olacak

Michael Kors çocuk modasına el attı

Lüks tüketim markası Michael Kors, Children Worldwide Fashion (CWF) ile yaptığı ortak çalışmanın sonucu olarak, hem kız hem de erkek çocuklar için hazırladığı çocuk giyim ve aksesuar koleksiyonunu yakında çıkaracağını duyurdu.

İlk olarak bu yılın bahar aylarında, 4-14 yaş arası kız çocukları için hazırlanan koleksiyon piyasaya çıkacak. Spor giyim parçaları, jarse elbiseler ve polar eteklerin de yer alacağı geniş bir ürün yelpazesine sahip olacak bu ilk koleksiyonda, Michael Kors kadın koleksiyonundan ilham alındı. Ayrıca koleksiyondu markanın imzasını taşıyan mayolar, sırt çantaları ile çapraz askılı çantalar da olacak.

Bu koleksiyonun ardından bebekler hazırlanan yeni bir seri daha tüketicinin beğenisine sunulacak.

Lüks çocuk giyimine odaklanan bir Fransız şirketi olan CWF; Givenchy, Chloé ve Lanvin gibi markaları da temsil ediyor. Michael Kors CEO’su Josh Schulman, yaptığı açıklamada “Lüks moda markalarını çocuk kıyafetlerine ve aksesuarlarına çekme konusundaki uzmanlığı benzersiz olan CWF ile çocuk giyim pazarına girmekten heyecan duyuyoruz” deyip sözlerine şöyle devam etti: “Michael Kors’un kalbindeki spor giyim ilhamı, çocuk pazarına mükemmel bir şekilde uyuyor ve CWF ile bu muazzam fırsatı geliştirmek için sabırsızlanıyoruz.”

Marka, çocuklara kendini ifade etme güvenini kazandırmayı amaçlayan yeni serisini ‘havalı, şık, rahat’ olarak tanımladı.

Seri; Michael Kors internet sitesi, toptan satış kanalları, Zalando, Ounass ve Salam mağazaları ve ayrıca CWF dağıtım noktaları aracılığıyla küresel olarak satılacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler