MODA - ÜNLÜLER

Rap’çi Lil Nas X, Coach için renkli bir kapsül koleksiyon hazırladı

Ünlü rap’çi Lil Nas X, Coach arşivlerinden seçtiği ve kişiselleştirdiği ürünlerden oluşan özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Lil Nas X’in kendi kişisel stilinden ve Y2K estetiğine sevgisinden yola çıkarak hazırladığı koleksiyon; kürk mantolara, konser ürünlerine ve Amerikan üniversite takımlarına göndermeler içeriyor

profil
BT Ekip
21.12.2023
Rap’çi Lil Nas X, Coach için renkli bir kapsül koleksiyon hazırladı

Son olarak UGG ile yaptığı iş birliği ile gündeme gelen rap’çi Lil Nas X, son olarak da Coach ile birlikte hazırladığı kapsül koleksiyonla karşımızda. Lil Nas X Drop olarak adlandırılan kapsül koleksiyon, ünlü sanatçı tarafından özenle seçilen ve kişiselleştirilen Coach imzalı parçalardan oluşuyor.

Lil Nas X’in kendi kişisel stilinden ve Y2K estetiğine olan sevgisinden yola çıkarak hazırladığı koleksiyon; kürk mantolara, konser ürünlerine ve Amerikan üniversite takımlarına göndermeler içeriyor. Koleksiyondaki klasik parçalar; evcil kedisini onurlandıran yamalar ve semboller gibi sanatçının kişisel hayatına incelikli göndermeler içerecek şekilde yeniden tasarlanmış.

Çok sayıda parlak renk tonuna sahip olan koleksiyonda, 90'ların rave kültüründen ve klasik Amerikan arketiplerinden ilham alan deri siluetlerin yanı sıra elektrik mavisi ve bulanık pembe çantalar da yer alıyor.

Lil Nas X, koleksiyonu oluşturmak için Coach'un kreatif direktörü Stuart Vevers ile birlikte çalıştı. Kapsül koleksiyonla ilgili bir açıklama yapan Stuart Vevers, şunları söyledi: "Kış koleksiyonumuz; modanın, kim olduğumuzu keşfetmek ve kutlamakla ilgili olduğuna olan inancımdan ilham alıyor. Bu kapsül koleksiyonu hazırlamak için de Coach arşivlerine daldık ve aynı zamanda Lil Nas X'in müzik ve gece hayatıyla olan bağlantısından da esinlendik. Renk, doku ve grafikleri güçlendirerek geliştirdik."

Yeni kapsül koleksiyon, Kış 2023 koleksiyonunun ayrılmaz bir parçası olan deri motorcu ceketleri, sweatshirtler ve kürklü ceketler gibi temel Amerikan gardırop paradigmalarına gönderme yapıyor.

26 Aralık'ta Coach.com'da online olarak satışa sunulacak olan kapsül koleksiyon, çarpıcı bir görsel kampanyayla destekleniyor. 19 Aralık'ta başlatılan kampanya, Lil Nas X'in Y2K'dan ilham alan tarzda çekilmiş çeşitli görsellerini ve videolarını içeriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler