MODA - ÜNLÜLER

Puma’nın Formula 1 için hazırlayacağı koleksiyonun kreatif direktörü A$AP Rocky oldu

Ünlü rapçi ve A$AP Rocky, Puma’nın Kasım ayında Las Vegas Grand Prix’si için piyasaya süreceği kapsül koleksiyonu tasarlayacak. Rocky, markanın F1 ile yaptığı uzun süreli lisans anlaşması kapsamında, gelecek sezonlarda da daha güçlü bir yaratıcı kontrole sahip olacak

profil
BT Ekip
25.10.2023
Puma’nın Formula 1 için hazırlayacağı koleksiyonun kreatif direktörü A$AP Rocky oldu

Alman spor giyim devi Puma, bu yılın başlarında, Formula 1 ile pist içinde ve dışında özel ayakkabı, kıyafet ve aksesuarları kapsayan uzun süreli bir anlaşma yaptığını duyurdu. İş birliğinin liderliğini ise ünlü rapçi A$AP Rocky yapacak. Rocky, Puma’nın Formula 1 için hazırlayacağı koleksiyonları tasarlayacak. Koleksiyonların ilki Kasım ayındaki Las Vegas Grand Prix'sinde görücüye çıkacak.

Koleksiyondan ortaya çıkan ilk karelerde Rocky'nin; göğsünde PUMA ve Formula 1 logolarının yer aldığı, turuncu şeride sahip siyah bir eşofman takımı giydiği görülüyor. Takımın ceketinin kollarında iş birliği rozetleri bulunurken; uyumlu eşofman altı, el baskısından ilham alan eldivenler ve çok renkli Puma ‘Inhale’ spor ayakkabılar görünümü tamamlıyor. Rocky fotoğraflarda ayrıca; kırmızı, siyah, gri ve turuncu tonlarda entegre yüz siperlerine sahip, kontrast dikişli kot pantolon, grafiti baskılı tişörtler ve inci işlemeli kar maskeleriyle eşleştirilmiş kısa kapüşonlu üstleri de sergiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog