MODA - ÜNLÜLER

Lily-Rose Depp, içindeki buz patencisini Chanel için ortaya çıkarıyor

Genç model ve oyuncu Lily-Rose Depp, Chanel'in Coco Neige 2023/24 koleksiyonunu tanıtan yeni kampanyanın yıldızı oldu. Buz pateni dünyasından ilham alan kampanya; Depp'in hem kayak, hem de dans pistlerini aşan teknik kıyafetlerle bir patenciye dönüşmesini yansıtıyor

profil
BT Ekip
24.10.2023
Lily-Rose Depp, içindeki buz patencisini Chanel için ortaya çıkarıyor

Chanel’in Mikael Jansson tarafından görüntülenen Coco Neige 2023/24 kampanyasının başrolünde genç model ve oyuncu Lily-Rose Depp yer alıyor. Depp kampanyada, ilgi odağı olan bir buz patencisini canlandırıyor. “Bir buz pateni pistinde çekim yapacağımızı duyduğumda, küçük bir kızken sürekli izlediğim ‘Buz Prensesi’ filmini düşünmeden edemedim. Filmi izlerken ‘Ben de buz patencisi olmak istiyorum!’ derdim. Hiçbir zaman hayalimin peşinden koşmadım ama o filmi çok sevdim” diyor Depp, yapılan basın açıklamasında.

Güzel oyuncu, kampanya fotoğraflarında; vücudu saran altın renkli lame tulumu, teknik saten kayak takımlarını, kürklü kapüşonluları ve baskılı kadife kıyafetleri tanıtıyor. “Çekimlerin en güzel yanı, böylesine eğlenceli bir alanda koleksiyonu keşfetmek ve patenleri giymekti. Dünyanın en iyi buz patencisi olmasam bile gerçekten eğlenceliydi” diyor Depp.

Chanel'in mirasına odaklanan koleksiyon, modaevinin baskın ruhunu hatırlatan siyah, beyaz, fuşya ve altından oluşan canlı bir renk paletine sahip. Lily-Rose Depp, koleksiyonla ilgili düşüncelerini şöyle anlatıyor: “Virginie Viard'ın Chanel'in kodlarını her zaman farklı şekillerde yeniden keşfetmesini seviyorum. Kazağımdaki zincir deseni ya da mücevherli kemerleri ve taklit takıları anımsatan altın zincir motifli sevimli küçük etek gibi... Bu kalıplara bu kadar bağlanmamızı ve onları Chanel'le ilişkilendirmemizi seviyorum; o kadar zamansız ve ikonikler ki…"

Önceki ve Sonraki
Haberler