MODA - ÜNLÜLER

Omega’nın Speedmaster saatini Kaia Gerber tanıtıyor

Kaia Gerber, yedi yıldır marka elçisi olduğu OMEGA’nın Speedmaster saat için hazırladığı yeni kampanyada göz kamaştırıyor. Kampanya fotoğraflarında Gerber, baştan ayağa siyah giyerek saati ön plana çıkarıyor

Omega’nın Speedmaster saatini Kaia Gerber tanıtıyor

OMEGA'nın Speedmaster 38 mm saatinin son reklamında Kaia Gerber’in zarafeti merkezde yer alıyor. Gerber’in mükemmel siluetini ortaya çıkaran şık balıkçı yaka kazak da dahil olmak üzere tamamen siyahtan oluşan takımı, bileğindeki göz kamaştırıcı saati ön plana çıkarıyor.

Zarif kahverengi deri kayışıyla göz kamaştıran bu kronograf saat; zamansız bir lüks duygusu yayan altın ve çelik modelleri, 52 adet pırlantayla süslenmiş çerçeveleri ve parlatılmış pırlantalarla süslenmiş taçları içeriyor.

Kampanyadan bir başka çarpıcı fotoğrafta Gerber, siyah kolsuz bluzu ile saatin ayrıntılı işçiliğini vurguluyor.

Yedi yıldır OMEGA’nın marka elçisi olan ünlü model, annesi Cindy Crawford’ın izinden gidiyor. 

İlk olarak 2017’de piyasaya sürülen Speedmaster 38 mm, sofistike bir güncellemeden geçti. Yeni versiyonda saat 6 konumunda trapez veya dairesel tarih pencereleri klasik tasarıma modern bir dokunuş katıyor. Kaia Gerber’in reklamdaki varlığı, OMEGA’nın köklü mirası ve yenilikçi ruhuyla mükemmel bir şekilde uyum sağlayan genç bir enerji getiriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler