MODA - ÜNLÜLER

Nicole Kidman, Balenciaga’nın en yeni marka yüzü oldu

Balenciaga, Michelle Yeoh, Isabelle Huppert ve Kim Kardashian gibi yıldızların yer aldığı marka elçilerine son olarak da ünlü oyuncu Nicole Kidman’ı ekledi. Kidman, yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamada "Balenciaga, düğünümden Oscar kırmızı halısına kadar hayatımın en unutulmaz olaylarından bazılarında yanımda oldu. Birlikte daha fazla anı yaratmayı sabırsızlıkla bekliyorum" dedi

Nicole Kidman, Balenciaga’nın en yeni marka yüzü oldu

Balenciaga, geçtiğimiz günlerde düzenlediği defileyle tanıttığı ve Erewhon ile Jacob & Co. ile iş birliklerine sahne olan Sonbahar 2024 koleksiyonuyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Los Angeles'taki Kendall Jenner, Kim Kardashian, Salma Hayek ve Cardi B de dahil olmak üzere tüm yıldızları bir araya getiren defileyle büyük ses getiren lüks marka, son olarak da ünlü oyuncu Nicole Kidman'ı en yeni elçisi olarak açıkladı.

Balenciaga’nın düzenlediği 51’inci haute couture defileye siyah kadife elbisesiyle katılan Kidman’ın, markanın elçisi olarak ilk boy gösterişi, Demna'nın aktif giyim ve grunge odaklı koleksiyonuyla birlikte gerçekleşmiş oldu.

Nicole Kidman, Balenciaga’nın marka elçisi olmasıyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Balenciaga, düğünümden Oscar kırmızı halısına kadar hayatımın en unutulmaz olaylarından bazılarında yanımda oldu. Balenciaga'nın elçisi olarak çalışmaktan heyecan duyuyorum ve birlikte daha fazla anı yaratmayı sabırsızlıkla bekliyorum." Lüks moda evinin 2023 kampanyasında da yer alan Kidman, aralarında Kim Kardashian ve Michelle Yeoh'un da yer aldığı ve giderek büyüyen marka elçileri listesinin en yeni ismi oldu.

Etkili ve ikonik figürlerin portreleriyle tanınan belgesel fotoğrafçısı Platon da, bu elçiliğin anısına Kidman’ın siyah beyaz bir portresini çekti. Ünlü oyuncu portrede balıkçı yaka, siyah renkte bir üstle poz verdi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog