İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4 Aralık – 10 Aralık)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
04.12.2023
Haftalık burç yorumları (4 Aralık – 10 Aralık)

Hafta başında günlük rutinlerinize yönelebilirsiniz. Yapmadığınız birikmiş işlerinizi yapabilirsiniz. Hafta ortasında ise partnerinizle ortak konulara yönelebilir, huzursuzluk yaratan konuları gidermek adına konuşmalar yapabilirsiniz. Venüs'ün burç geçişiyle, kişisel mali durumunuz ve banka kredileri gibi konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Başkalarının verdiği değere odaklanabilirsiniz.


Haftaya başlarken boş zamanlarınızı daha keyifli hale getirmek için sıra dışı konulara yönelebilir, farklı araştırmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise Venüs'ün burç geçişi ile sevgilinizle birbirinizi daha iyi anlayabilir, ortak kararlar alabilir ve daha fazla sevgi dolu anlar yaşayabilirsiniz. Ancak dikkat; kıskançlık canavarı da kapınızda olabilir! Hafta sonu ise maddi kaynaklarınıza yönelebilirsiniz. Bağ kurduğunuz insanları kaybetme korkusu yaşayabilirsiniz.


Haftaya başlarken evinizin ve ailenizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Evinizin içinde uzun zamandır yapmak istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Venüs'ün burç geçişiyle, omuzlarınızdaki yükleri eğlenceli hale getirme zamanı! Hedeflerinizin başarısı için üstlendiğiniz sorumluluklar, günlük hayatınızda sizi özgürce seçimler yapmaya yöneltebilir.


Haftaya iletişimsel alanın yoğunluğu ile başlayabilirsiniz. Yakın çevrenize mükemmeliyetçi yaklaşımlarınız nedeni ile sürtüşmeler oluşabilir. Venüs’ün burç geçişiyle aşkta şans kapınızı çalabilir. Kıskançlıklar artabilir. Boş zamanlarınızı değerlendirmek adına mistik konulara yönelebilirsiniz. Hafta ortasında ise ev, aile, yuva konularına özen gösterebilirsiniz. Ailenizle sanatsal faaliyetler içinde olabilirsiniz.


Hafta başında maddi konular gündeminizde olabilir. Daha sağlıklı beslenmek isteyebilirsiniz. Venüs’ün burç geçişiyle evinizde keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Evinizde sanatsal objelere yer verebilirsiniz. Bilinçaltınızın en derinlerinde yer alan değer ve sevgi konusunda sorgulamalar yapabilirsiniz. Hafta ortasında ise iletişim alanlarınız güçlenirken sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir şeyler yapabilirsiniz.


Kendi motivasyonlarınızı desteklemek için ailevi konulara zaman ayırarak, refah seviyenizi de yükseltebilirsiniz. Venüs’ün burç geçişi ise iletişim konusunda kendi değer yargılarınızı belirleyerek, dengeli ve yapıcı konuşmalar yapmanıza olanak tanıyabilir. Yakın çevrenizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hafta ortasında ise maddi konulara yönelebilirsiniz. Alışveriş yapabilir, bütçe planlamasında zorluk çekebilirsiniz.


Hafta başında kişisel ihtiyaçlarınızla ilgili konuları iletişim yoluyla çözüme kavuşturabilirsiniz. İç dünyanıza yönelebilirsiniz. Yalnız kalmak, diğer günler yapacağınız işleri planlamak isteyebilirsiniz. Kuruntular içine girebilirsiniz. Venüs'ün burç değiştirmesi, finansal konuları uyumlu ve dengeli bir hale getirmek için fırsat sunabilir. Hafta ortasında ise daha motive bir halde olabilirsiniz.


Haftaya başlarken sosyal alanlarda iletişim becerileri gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınıza sunacağınız pratik çözümlerle hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz. Venüs’ün burç geçişiyle keyif aldığınız konularda daha motive olabilirsiniz. Dış görünüşünüzle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Doğal bir çekicilik kazanabilirsiniz. Hafta ortasında ise iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Kendi içinizde, bağ kurduğunuz kişilerle ilgili sorgulamalar yapabilirsiniz.


Haftaya başlarken var olan yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi etrafınızla paylaşabilirsiniz. Kendi iç dünyanızda değer konularınızın değerlendirmesi ve kendinize layık gördüklerinizi hayal etmek için, Venüs'ün burç geçişinden yararlanabilirsiniz. Kendi iç değer yargılarınızı kullanarak, ailevi konularda koyduğunuz sınırları kaldırmaya çalışabilirsiniz. Hafta ortasında ise sosyalleşmek isteyebilirsiniz.


Hafta başında hedeflerinize odaklanmak, yeni vizyonlar yaratmak için oldukça istekli olabilirsiniz. Hayallerinize doğru ilerlerken, kendinizi motive edecek konular bulabilir, yaratıcılık potansiyelinizi artırabilirsiniz. Venüs'ün burç geçişiyle dedektif edasıyla arkadaş ortamında şüphelendiğiniz konular üzerine gidebilir ve bundan keyif alabilirsiniz. Sosyal medyada tanıştığınız bir kişi ile aşk yaşayabilirsiniz.


Haftaya başlarken gelir gider dengesini düzene sokmak isteyebilirsiniz. Farklı kültürler ve eğitim hakkında bilgi edinirken sosyal becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Hayallerinize ilham verip ailevi konularda yeni ufuklar açabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ise iş hayatınıza büyük bir ivme kazandırabilir, hedefleriniz için güvenle adım atmanıza yardımcı olabilir. Bu sayede potansiyelinizi tam anlamıyla ortaya çıkarabilirsiniz.


Karşınızdaki kişilerin ihtiyaçları, kendi hedeflerinize ulaşmak için harcadığınız çabanın artmasına neden olabilir. Bu hedeflere odaklanmak, aynı zamanda değişim gereksinimlerinizi de ortaya çıkarabilir. İletişim trafiğiniz artabilir. Venüs'ün burç geçişi sırasında, kazançlarınız ve kaynaklarınız hakkında bilgi edinebilir, farklı kültürlerin değerlerini benimseyebilirsiniz. Hafta ortasında ise başkalarının değer yargılarına kafa yorabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler