EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Naomi Campbell Yılın Moda İkonu Seçildi

Geçtiğimiz yıl Donatella Versace tarafından Yılın Moda İkonu olarak adlandırılan Naomi Campbell, bu kez British Fashion Council tarafından 2019'un Moda İkonu olarak seçildi. İkonik model Campbell'in son bir yıla damga vuran görünümlerini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
26.06.2019
Naomi Campbell Yılın Moda İkonu Seçildi

 

 

 

 

Naomi Campbell 2018 Vanity Fair Oscar partisinde taşıdığı beyaz takım ile moda yazarlarından tam not almıştı. Geçtiğimiz yıldan bu yana süregelen beyaz monoblok trendinde etkisi büyük...


Mayıs ayında New York Metropolitan Müzesi'nde gerçekleşen Met Gala'ya uçuş uçuş pembe Valentino elbisesi ile damga vurdu...


Paris Moda Haftası'a damga vuran Chanel defilesinin en unutulmaz görünümlerinden biri şüphesiz Campbell idi...

 

 

 


Retro saçları, kahve tonlarında tüm vücudunu saran elbisesi ile ünlü model yine ikonik bir görünüm sergiledi. 


Ünlü modelin geçtiğimiz yıla damga vuran retro saç ve monoblok stilinin en çarpıcı örneklerinden... Çizme ile aynı dokuda olan trençkot kırmızı kazak ile canlandırılmış.


Campbell, tonsürton bej görünümü ile izleyici olarak katıldığı defilenin en çok konuşulan isimlerinden olmayı başardı. 


23 Nisan'da New York'ta TIME dergisi tarafından düzenlenen ve topluma etki eden yüz ismin açıklandığı 100 Gala'nın kırmızı halı töreninde Campbell dore görünümüyle heykeli andırıyordu. 

 

 

 


26 Ağustos 2018'de New Jersey'de gerçekleşen  'Black Girls Ruck' adlı gecede Campbell hem görünümü hem de sözleri ile cesaret vericiydi. 

 


Campbell, 24 Ekim 2018'de New York'ta gerçekleşen Moschino x H&M defilesinin en çok konuşulan ismi oldu. 

 


Campbell Eylül 2018 katıldığı bağış gecesinde siyah transparan elbisesi ve üzerine aldığı saten pelerin ile unutulmaz bir görünüm sergiledi. 

Bonus: Vlogger Naomi Campbell 


Önceki ve Sonraki
Haberler