MODA - ÜNLÜLER

MSCHF X Crocs’un Büyük Sarı Bot’unu Paris Hilton tanıtıyor

İlk olarak Paris Erkekler Moda Haftası’nda rap’çi Tommy Cash'in ayağında gördüğümüz MSCHF X Crocs Big Yellow Boots (Büyük Sarı Bot) için tanıtım kampanyası hazırlandı. Kampanyanın yıldızı ise devasa boyuttaki botlarla aynı renkte kıyafetlerle objektif karşısına geçen Paris Hilton

MSCHF X Crocs’un Büyük Sarı Bot’unu Paris Hilton tanıtıyor

MSCHF'nin Crocs ile yaptığı iş birliğinden doğan Big Yellow Boots (Büyük Sarı Bot), ilk olarak geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Paris Erkekler Moda Haftası’nda, Rick Owens'ın defilesinde en ön sırada oturan rapçi Tommy Cash'in ayağında karşımıza çıktı. O zamandan beri, neredeyse herkesin dilinde olan devasa boyuttaki botlar için sonunda resmi bir kampanya ve lansman düzenlendi. Kampanyanın yıldızı ise şaşırtıcı bir şekilde Paris Hilton oldu. Kampanya çekimlerinde sarı motosiklet ceketi ve pantolonuyla objektif karşısına geçen Hilton, devasa boyuttaki botlarla eğlenceli pozlar verdi.

Big Red Boots (Büyük Kırmızı Bot) ile aynı boy ve tasarımda üretilen Big Yellow Boots, Crocs'un Classic Clog'una ince bir saygı duruşunda bulunuyor.

MSCHF x Crocs Big Yellow Boots, MSCHF'nin web sitesinde 9 Ağustos günü 450 dolar fiyatla satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi