MODA - TASARIMCILAR

Miu Miu Sonbahar/Kış koleksiyonu, Miu Miu LIVE! kampanyasıyla tanıtılıyor

İtalyan markası Miu Miu’nun Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu için özel bir kampanya hazırlandı: Miu Liu Live! Kampanyada; Ethel Cain, Emma Corrin gibi ünlü isimler hem içe, hem de dışa dönük bir duruş sergiliyor

Miu Miu Sonbahar/Kış koleksiyonu, Miu Miu LIVE! kampanyasıyla tanıtılıyor

Miu Miu Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu için hazırlanan Miu Miu LIVE! kampanyası, şu anla gelecek arasında hem her yerde, hem de hiçbir yerde olma kavramlarını vurguluyor. Kampanya çekiminde karakterler hem içe, hem de dışa dönük bir duruş sergiliyor. Performansları bir an canlıyken bir an içe dönük, hatta mesafeli bir hale bürünüyor. Üzerine çalışılmış bir yön kaybı meydana geliyor, bilindik olan bozuluyor.

Aynı karışıklık koleksiyonda da kendini gösteriyor. Zarif hırka-kazak takımları, diz boyu kalem etekler ve ağır, kalın yünlerle hazırlanmış oversize parçalar koleksiyonda ön plana çıkıyor.

Normalde gizlenen çorapların lastikleri, eteksiz giyilen özel çamaşırlar ve narin kombinezonlar göz önüne çıkıyor.  Doğallık, yorgunluk ve rahatlık; kıyafetlerde gizemli bir hisle örtülüyor, insanlar içine kapanmış, izole ve huzurlu bir şekilde ön plandan arka plana doğru hareket ediyor. Evrensel olarak bilinen altüst ediliyor, dünyaya farklı bir gözle bakılıyor.

Kampanyanın oyuncu kadrosunda şarkıcı-söz yazarı Ethel Cain, oyuncular Emma Corrin, Mia Goth ve Zhao Jinmai, modeller Amelia Grey Hamlin ve Annabelle Weatherly ile Zaya Wade yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi