EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Miu Wander’ı güzel oyuncu Sydney Sweeney tanıtıyor

Miu Miu’nun yeniden yorumladığı Miu Wander el çantasının tanıtım kampanyasında ‘Euphoria’nın güzel oyuncusu Sydney Sweeney yer alıyor. Miu Wander; farklı renkleri, yastıksı yüzeyi ve estetik bir pratiklik sunan kolay tutuşu ile dikkat çekiyor

Miu Wander’ı güzel oyuncu Sydney Sweeney tanıtıyor

‘Dolaşmak, keşfetmek, merakı gidermek, ortaya çıkarmak’ anlamlarına gelen ‘wander’ kelimesi; Miu Miu kimliğinin yeniden keşfi olan, Miuccia Prada imzalı Miu Wander el çantasına yeni bir bakış açısıyla ilham veriyor.

Miu Wander, Miu Miu’nun kodlarını taptaze bir tavırla yeniden betimliyor. Miu Miu’nun ayırt edici özelliği haline gelen hem eğlenceli, hem de sofistike Matelassé derisiyle işlenmiş Miu Wander’ın kıvrımlı hatları, her zaman her yerde var olan bir dişiliğin sınırlarını çiziyor. Yastıksı yüzeyi dokunmaya davet ederken, kolay tutuşu estetik bir pratiklik sunuyor.

‘Euphoria’ ve ‘The White Lotus’un ünlü oyuncusu Sydney Sweeney; Tyrone Lebon tarafından fotoğraflanan kampanyada Miu Wander’ın yüzü olarak rol alıyor. Sydney’in oynadığı karakterler tarafından somutlaştırılan asi ruh; Miu Miu’nun dünya görüşünü yansıtırken, Miu Miu kızının genç, enerjik ve sınır tanımayan özellikleri de çekimde hayat buluyor.

Kampanyada Sydney’in, klasik film fotoğraflarını hatırlatan portreleri; esrarengiz ve anlaşılması zor geniş bir anlatının parçaları gibi konumlanıyor. Farklı ruh halleri ve duygular arasında geçiş yaparken izleyiciyi senaryolar hayal etmeye, olay örgüleri tasarlamaya teşvik ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler