EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Beymen, ilk Türk moda meta-influencer ‘Bella’yı yarattı

Son dönemin yükselen trendi metaverse dünyasında artık Beymen de var. Beymen, Türkiye’nin ilk moda meta-influencer’ı Bella ile Decentraland’e giriyor. Bella ile tanışmak isteyenler Beymen’in Instagram hesabından paylaşılacak ipuçlarıyla Decentraland’de Bella’yı bularak ona özel üretilen NFT koleksiyonuna sahip olabilecek

Beymen, ilk Türk moda meta-influencer ‘Bella’yı yarattı

Beymen, 2022 baharında Beymen deneyimini metaverse evrenine taşıyarak yeni bir ilki daha gerçekleştiriyor. 2022 İlkbahar/Yaz kampanyası BeymenVerse ile metaverse dünyasının kapılarını aralayan Beymen, modaseverleri keşfedilmemiş deneyimlere ve heyecan verici yepyeni bir evrene davet ediyor. Beymen, Türkiye’nin ilk moda meta-influencer’ı Bella ile Decentraland’e giriyor.

Dolce & Gabbana ve Etro’nun da aralarında yer aldığı ünlü modaevlerinin katılımıyla Mart ayında dünyanın ilk dijital moda haftasına ev sahipliği yapan metaverse platformu Decentraland için yaratılan Bella, platforma giren ilk Türk markası Beymen’in sezon seçkisini metaverse evrenine taşıyor.

Mayıs ayında Beymen Outdoor’u önünde gerçekleşecek interaktif Fashion Talk etkinliğinde Bella, sezon modasına dair önerilerini paylaşacak ve modaseverlerin sorularını yanıtlayacak. Ayrıca, Beymen Instagram hesabında her hafta, Bella’nın favorisi ilkbahar/yaz trendlerine ve farklı okazyonlara göre kurgulanan Bella’s Picks kombinasyonlarıyla takipçiler, Bella’nın seçimlerini keşfederken story’lerde oylama ile stiline yön verebilecek.

Bella ile tanışmak isteyenler Beymen’in Instagram hesabından paylaşılacak ipuçlarıyla Decentraland’de Bella’yı bularak ona özel üretilen NFT koleksiyonuna sahip olabilecek.

Türkiye’nin ilk moda meta-influencer’ı Bella’dan stil önerileri almak, sezon trendlerini ve modanın yeni destinasyonu metaverse’i keşfetmek isteyenler, Decentraland’deki BeymenVerse Tower -24 1’e davetli.

Önceki ve Sonraki
Haberler