EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Miranda Kerr, Louis Vuitton’un Capucines çantasını yeniden yorumladı

Louis Vuitton’un klasik parçalarından biri olan Capucines çanta, 2022 yazına özel olarak, ünlü model Miranda Kerr tarafından küçük dokunuşlarla yenilendi. Gündüzden geceye eşlik edebilen çanta, Louis Vuitton'un Paris'teki Rue Neuve-des-Capucines'deki ilk butiğine saygı duruşunda bulunuyor

Miranda Kerr, Louis Vuitton’un Capucines çantasını yeniden yorumladı

Louis Vuitton gardırobunun ikonik çantalarından Capucines Bag, tüm yaşam tarzlarını kucaklayacak şekilde yenilendi. Miranda Kerr tarafından şekillendirilen Capucines çanta, güçlü mimari çizgileriyle dikkat çekiyor. Gündüzden geceye eşlik edebilen çanta, Louis Vuitton'un Paris'teki Rue Neuve-des-Capucines'deki ilk butiğine saygı duruşunda bulunuyor. İkonik LV imzasıyla süslenen çanta, bu yaz için yeniden tasarlandı. BB ve Mini boyutlarında mevcut olan yeni Capucines; saptan tutularak veya omuza asılarak kullanılabiliyor.

Capucines çantanın yeni koleksiyonuna iki model daha katılıyor. Mini versiyon olarak sunulan ilk model, tamamen yeşil işlemelerle süslenmiş krem ​​rengi deriye sahip. Bu örgülü efekt, çantaya dokulu, üç boyutlu bir yüzey verirken, 68 binden fazla dikiş içeriyor. İkinci model de aynı özenle hazırlanmış: Capucines'in beyaz derisi delinmiş ve ardından bir Broderie Anglaise motifi oluşturmak için Monogram çiçeklerle süslenmiş. İki boyutta ve iki temel renkte (Bleu Nuit ve Rose Jasmin) mevcut olan Capucines, seçkin bir ustalık sergiliyor: Çantanın ön kısmındaki sap ve LV harfleri Murano cam üfleyiciler tarafından kullanılan tekniğe göre yapılmış. Son olarak, Rue des Capucines modeli bu sezon, MM versiyonu için siyah veya kahverengi Taurillon süslemelerle ve BB versiyonu için Jaune Plume süslemelerle zenginleştirilip doğal kanvas ile süslenmiş. Miranda Kerr'in başrolde olduğu kampanya, Los Angeles'ın eşsiz ışığında çekildi. Bir tenis kortundan Kaliforniya gecesinin spot ışıklarına kadar, Kerr; Capucines'i tüm ihtişamıyla sergiliyor ve ardından gelecek sezon için yeni bir ilham perisine teslim ediyor... Böylece, simgesel olarak Louis Vuitton çantanın hikayesini devam ettiriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler