MODA - ÜNLÜLER

MCM Sonbahar 2023 kampanyasının yıldızı Cindy Crawford

90’lara damga vuran süpür modellerden biri olan Cind Crawford, 1996 yılında reklamlarında yer aldığı Alman çanta markası MCM ile yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Crawford, markanın Sonbahar-Kış 2023 kampanyasının yüzü olarak objektif karşısına geçti

MCM Sonbahar 2023 kampanyasının yıldızı Cindy Crawford

Zamana meydan okuyan süper model Cindy Crawford, MCM Sonbahar-Kış 2023 kampanyasının yüzü oldu. Crawford, daha önce 1996'da yine markanın reklamlarında yer almıştı. Fotoğrafları Juergen Teller tarafından çekilen ve kreatif direktör Fabien Baron tarafından yönetilen kampanya, MCM'nin miras aksesuarlarını kutlamak ve Crawford'un markayla daha önceki çekimlerine saygı duruşunda bulunmak için tasarlandı.

Markanın sırt çantası, alışveriş çantası, omuz çantası, Boston çantası ve çapraz askılı çanta gibi ikonik tasarımlarını içeren kampanya görüntülerinde Cindy Crawford, baştan ayağa siyah giymiş olarak karamel rengindeki çanta çeşitlerinin önünde görülüyor.

Crawford, kampanya için yayınlanan basın bülteninde markayla olan duygusal bağlılığını şöyle anlatıyor: "Sevgili arkadaşım Herb Ritts'le 90'larda yaptığımız ilk fotoğraf çekiminden sonra MCM ile zamanda geriye yolculuk yapmak benim için çok nostaljikti. Markanın klasik çantaları zamansız parçalar.”

Bu iş birliği aynı zamanda MCM için de önemli bir anı işaret ediyor, çünkü yeni bir dönemi simgeliyor; geçmişle şimdiki zamanı birbirine bağlıyor ve markanın mevsimsiz, eskimeyen ve cinsiyetsiz ruhunu somutlaştırıyor. MCM Global AG Başkanı, Global Marka ve Ticari Sorumlusu Sabine Brunner, bu kampanyanın markanın yeniden konumlandırılması ve geleceğe yönelik yönlenmesi yönünde önemli bir adım olduğunu söylüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog