MODA - ALIŞ - VERİŞ

Les Benjamins, 2023 Sonbahar-Kış koleksiyonu Essentials 7.0 ile sokak giyim köklerine dönüyor

Dünya çapında başarı yakalayan Türk markası Les Benjamins’in 2023 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı Essentials 7.0 koleksiyonu; çağdaş yaşam tarzından ilham alarak, modayı işlevsellikle birleştiriyor ve şehirli giyim tarzına bireysel bir bakış sunuyor

Les Benjamins, 2023 Sonbahar-Kış koleksiyonu Essentials 7.0 ile sokak giyim köklerine dönüyor

LES BENJAMINS en sevilen ve en konforlu tasarımlarından oluşan Essentials 7.0 koleksiyonunu tanıttı. İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası LES BENJAMINS, Essentials 7.0 koleksiyonu ile minimalist rahat giyim temelini genişletmeye devam ediyor.

Sofistike konfor anlayışını ön planda tutan LES BENJAMINS, 2023 Sonbahar-Kış koleksiyonu Essentials 7.0 ile bir kez daha sokak giyim köklerine dönüyor. Markanın temel kapsül koleksiyonunun yedinci sezonu olan Essentials 7.0, çağdaş yaşam tarzından ilham alarak, modayı işlevsellikle birleştiriyor ve şehirli (urban) giyim tarzına bireysel bir bakış sunuyor.

Jersey, t-shirt, sweatshirt, kapüşonlu üst, eşofman altları, triko ve blazerlardan oluşan, kadın, erkek ve çocuk hazır giyim koleksiyonundaki markanın imza minimalist tasarımlarında kobalt mavisi, yeşil, turuncu, kahverengi ve mor gibi canlı, enerjik tonlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ince nakışla işlenmiş marka unsurları, sade lüksün özünü sessizce yansıtıyor. %100 organik pamuktan sürdürülebilir bir şekilde üretilen vegan Essentials 7.0 koleksiyonu, LES BENJAMINS'in çağdaş sokak giyimine bilinçli ve amaçlı yaklaşımını ileri taşıyor; form ile fonksiyon arasındaki çizgiyi bulanıklaştırarak, her mevsim, her yıl tekrar tekrar tercih edeceğiniz kullanışlı ve çok yönlü parçalar sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi